Medewerker landmeten m/v IE3E31 lï^l Ben jij een landmeter zonder watervrees? WATERSCHAP REGGE EN DINKEL De organisatie van het waterschap Regge en Dinkel bestaat uit de vier sectoren watersysteem, waterketen, middelen en nieuw beleid en plan ontwikkeling en de stafafdeling beleids- en managementondersteuning. De afdeling Geo-informatie en Grondzaken van de sector watersysteem bestaat op dit moment uit 16 medewerkers. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een (vacaturenummer 01/09) 37-urige werkweek De functie: In deze functie voer je landmeetkundige werkzaamheden uit binnen een van de meetploegen van het waterschap en draag je bij aan de informatievoorziening op dit gebied. Daarnaast geef je landmeetkundige ondersteuning tijdens de uitvoering van werken. Jouw kwaliteiten: Een mbo werk- en denkniveau (bij voorkeur mbo landmeten) en land meetkundige ervaring. Je kunt goed samenwerken in teamverband en je bent nauwkeurig. Ons bod: Een afwisselende functie, goede arbeidsvoorwaarden (o.a. variabele werktijden, pc-privé en studiefaciliteiten) en voldoende ontwikkelingsmogelijk heden. Afhankelijk van je profiel vindt inschaling plaats in schaal 5 (van f 3.084,- tot f 4.412,- bruto per maand) of schaal 6 (max. f 4.623,- bruto per maand). Je reactie: Indien jouw profiel past bij deze vacature, kun je jouw schriftelijke sollicitatie, voorzien van CV, binnen 14 dagen sturen naar het cluster personeel en organisatie van het waterschap Regge en Dinkel, Kooikersweg 17609 PZ Almelo, onder vermelding van vacaturenummer 01/09. Indien je liever eerst meer wilt weten over de functie, kun je contact opnemen met Ko van Raamsdonk, telefoon (0546) 83 25 77. Het waterschap Regge en Dinkel is één van de 57 waterschappen in Nederland. Het beheers gebied van het water schap omvat in grote lijnen Twente. De circa 600.000 inwoners in dit gebied komen dagelijks met het waterschap Regge en Dinkel in aanraking. Het waterschap is de belang rijkste beheerder van het grond- en oppervlakte water in het stroomgebied van de Regge en de Dinkel. Het waterschap zorgt voor droge voeten en het zuiveren van afval water. Het zorgt er ook voor dat op de ene plek landbouw mogelijk is en op een andere natuur tot ontwikkeling kan komen. Eveneens is het water schap mede verantwoor delijk voor het water in de stad. Het jaarlijkse budget bedraagt circa 150 miljoen gulden. De voorzitter, de veertig bestuursleden en de circa 315 medewerkers werken aan de missie van Regge en Dinkel: "overal en altijd zorgen voor de juiste hoeveelheid water van een goede kwaliteit". Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2001-5

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 62