Publicaties Partnerprogramma Vakbeurs Feestavond Aanmelding De lezingen van de sprekers tijdens het congres wor den geplaatst op www.geodesia.nl. Korte samen vattingen van de lezingen kunt u vinden in het pro grammaboek. Tevens geeft- het decembernummer van Geodesia een impressie van het congres en de verschillende evenementen. Tijdens het congres is er weer voldoende tijd en ruimte waarin diensten en bedrijven zich kunnen presenteren. Naast de vele stands en demonstraties is er ook dit jaar weer een auditorium ingericht voor bedrijfsspecifieke presentaties. De vakbeurs biedt u de gelegenheid inzicht te krijgen in de laat ste ontwikkelingen in geodetische producten en diensten. Misschien geeft de vakbeurs u wel een 'geo-info impuls'. Op woensdag 24 oktober sluiten wij het dagpro gramma af met een gezellige feestavond. Dit keer gaan we varen op een partyboot in de directe omge ving van Utrecht. Zoals u van ons mag verwachten, wordt het een fantastisch feest met veel culinaire ge noegens, gezelligheid, muziek en dans. Wij zorgen voor het vervoer. Uitvoerige informatie over de invulling van het programma en de wijze van aanmelden vindt u in het juli/augustusnummer van dit tijdschrift. Zoals tijdens ieder Geodesia-congres, is ook dit keer een afwisselend en zeer aantrekkelijk partnerpro gramma samengesteld, behalve op vrijdag. De part ners hebben zodoende volop de gelegenheid de beurs te bezoeken en het slot van het congres bij te wonen. Woensdag 24 oktober Samen met onze partners wonen wij de opening van het congres bij. Om half 11 staat de bus klaar om in Amersfoort kennis te maken met deze in cultuur historisch opzicht interessante stad. In de ochtend bezoekt u het Flehite Museum. Een aantal gidsen zal u hier rondleiden. Wij gebruiken de lunch in het tegenover het mu seum gelegen restaurant het Kroontje. 's Middags krijgt u gelegenheid om de historische plaatsen waar u eerder op de dag over vernomen hebt, te bezoeken. De Koppelpoort, de Muur huizen en de Mannen zaal liggen op de route van de stadswandeling. Aan het eind van de dag kunnen we wat napra ten boven een glaasje in de brouwerij de Drie Rin gen, waarna wij weer vertrekken om op tijd voor de feestavond in Utrecht te zijn. Donderdag 25 oktober Wij vertrekken vandaag om half 10. De bus voert u naar onze hoofdstad Amsterdam. Bij het Centraal Station stapt u in de boot voor een rondvaart door de grachten. De boot brengt u naar de aanlegsteiger van Holland Experience. Daar wacht u een voorstel ling waarin u, gezeten op een vliegtuigstoel, een reis maakt langs vele karakteristieke gezichten van Ne derland. In het gezellige gebouw van Holland Expe rience wordt een Hollandse picknick geserveerd. Een gids brengt u na een korte wandeling naar Gas- san Diamonds. Daar volgt een uitgebreide rondlei ding waarbij u diverse facetten van het diamant- slijpen kunt zien. (Er is gelegenheid om een aanden ken te kopen.) Na dit bezoek heeft u de mogelijkheid om een uurtje op eigen gelegenheid rond te dwalen in de smalle Amsterdamse straatjes. U bent vlakbij het Waterlooplein en het naast Holland Experience gelegen Rembrandthuis. GEODESIA 2001-6

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 29