s DATUM ACITIVITEIT 12 en 13 Juni 2001 31 Juli 2001 Augustus 2001 Augustus 2001 6 September 2001 24, 25 en 26 Oktober 2001 2, 3, 4 en 5 Februari 2002 Relatiedagen Provinciën en Waterschappen Update Website www.leica-qeosYStems.com Nieuwste Product Informatie Map beschikbaar Nieuwsbrief Leica Geosystems Cyra bijeenkomst Geodesia-congres Studiereis naar hoofdkantoor Leica Geosystems Heerbrugg in Zwitserland Geosystems Meer informatie? 30 40 50 12 juni Relatiedag Provinciën en 13 juni Relatiedag Waterschappen. In een informele sfeer worden op beide dagen de producten van Leica Geosystems gedemonstreerd, toege spitst op de werkzaamheden zoals die zich voordoen bij respectievelijk de provinciën en de waterschappen. Daarnaast zullen ook de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van Geodesie worden getoond. De Nederlandse pagina's op de Leica Geosystems website zullen in de loop van de komende maanden sterk worden uitgebreid. Wat er precies zal worden gepubliceerd is nog niet in detail bekend, maar zeker is dat er voor algemene ondersteuning van eindgebruikers veel nieuwe informatie beschikbaar komt. Tevens komen er overzichten van alle (medel door Leica in Nederland georganiseerde evenementen, workshops, seminars, etc. overzichten van beschikbare diensverlening en andere nuttige informatie. Voor houders van onderhouds contracten komen er daarnaast nog diepgaandere technische gegevens beschikbaar. Kijk daarom regelmatig op http://www.leica-geosystems.com en laat ons weten wat u niet bevalt, dan proberen wij dat te verbeteren. In deze map vindt u alle Leica producten en accessoires met bijbehorende prijslijst. Deze map wordt eind augustus door Leica Geosystems naar alle relaties toegezonden. Ook dit jaar zal Leica Geosystems weer een Nederlandstalige nieuwsbrief uitgeven, boordevol product, bedrijfs- en klantinformatie. Onze relaties kunnen deze nieuwsbrief in augustus verwachten. Binnen één seconde honderden punten 3D inmeten met een nauwkeurigheid van enkele millimeters? Dit is mogelijk met de nieuwe Cyra scanner. Op deze dag kunt u kennismaken met de nieuwste ontwikkeling op het gebied van data inwinnen! Zoals vertrouwd zal Leica Geosystems wederom deelnemen aan deze beurs. Kom een kijkje nemen bij onze stand. De koffie staat klaar. Tijdens deze 4-daagse studiereis maakt u een rondleiding door onze hoofdvestiging in Heerbrugg, Zwitserland. Een bezoek aan de fabriek staat hierbij centraal. Wij laten u het totale vervaardigingproces zien: de fabricage en montage van onderdelen zoals lenzen, elektronica en behuizing en het testen van het eindproduct. Heeft u altijd al een kijkje willen nemen in de keuken van Leica Geosystems? Dit kan nu! Aanmelden is nu al mogelijk via onderstaand adres. Leica Geosystems zal u tijdig op de hoogte brengen van genoemde activiteiten. Wilt u toch meer informatie of wilt u zich al vast opgeven voor één of meerdere van onze activiteiten dan kunt u contact opnemen met: Leica Geosystems B.V., t.a.v. Matilde Siklosi, Postbus 1006, 2280 CA Rijswijk. WWW.leica-g60SyStems.C0m Telefoon: 070 - 307 89 04 (doorkiesnummer). E-mail: matilde.siklosi@leica-geosystems.nl

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 2