Kontek-KPD Engineering B.V. Burgemeester als kartograaf Ambitie Geodesie en Civiele Techniek Architectenbureau Raadgevend ingenieursbureau Vastgoed Bouw en installatie services Waagpassage 1 Postbus 331 8200 AH Lelystad Telefoon: 0320-241454 Fax: 0320-232063 e-mail: info@kontek-kpd.nl Overige vestigingen in Bolsward, Oegstgeest en Oss die vaak gehuisvest zijn in de binnenstad. Het moet duide lijk zijn dat de prijs van de producten bij Donner en bij Landmeten en Vastgoedinformatie gelijk is. De opening van het vernieuwde pand van Donner werd ver richt door de twee burgemeesters van Rotterdam: de nacht burgemeester Jules Deelder en de dag-burgemeester Ivo Opstelten. De openingshandeling in de fraai ingerichte kel der bestond uit het samenstellen en plotten van de eerste grootschalige kaart. Via de zoekoptie straatnaam en huis nummer maakte de burgemeester van Rotterdam een gedetailleerde kaart van zijn huis en omgeving. Het was te merken dat burgemeester Opstelten een auto met chauffeur heeft, want het huisnummer moest hij aan zijn vrouw vragen. Ambitie is er genoeg: 'plotting on demand' van de topo grafische kaart van geheel Nederland. De eerste contacten zijn al gelegd met de Topografische Dienst in Emmen. Een uitbreiding is ook mogelijk met het plotten van de GBK van alle gemeen ten in de regio Rotterdam. Van de acht tien gemeenten in de regio behoren er veertien tot de zelfregistrerende ge meenten. Van acht gemeenten beheert en distribueert Rotterdam de GBK. Het zal er zeker van komen dat gebruikge maakt gaat worden van de GlS-functio- naliteit van het systeem. Klanten zul len kaartjes kunnen kopen met alle bioscopen of restaurants in de binnen stad. Ook zullen schoolleiders kaarten kunnen bestellen met daarop afge beeld de spreiding van de leerlingen over de stad. De grote hoeveelheid ad ministratieve (vastgoed)informatie die beschikbaar is bij de gemeente Rotter dam zal, daar waar het niet privacy-ge- voelig is, via Donner de weg naar de ge bruiker weten te vinden. GEODESIA 2001-6

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 32