ww Topcorv Accountmanager Landmeten m/v Topcon is al ruim 70 jaar producent van o.a. landmeetkundige, laser- en machinebesturingssystemen. Wereldwijd zijn ruim 4.000 mede werkers voor Topcon actief. Dankzij innovatieve productontwikkelingen en een sterk distributienetwerk groeide Topcon in de laatste jaren naar een leidinggevende positie op de wereld markt. Topcon Nederland te Bunschoten is verantwoordelijk voor de marketing, verkoop en technische ondersteuning van het Topcon programma in Nederland; daartoe beschikt ze onder meer over een modern service center voor onderhoud, reparatie en kalibratie. Op het gebied van landmeet kundige systemen maakt Topcon een spectaculaire ontwikkeling door. Zo introduceerden wij in de afgelopen maanden een compleet nieuwe en unieke GPS-lijn, een uiterst snel werkend Solo-Survey- System en twee geavenceerde 3D machinebesturingsoplossingen. Met deze ontwikkelingen benadrukt Topcon haar 'commitment' naar de markt als leidinggevende industrie van plaatsbepalings systemen. Gezien de groeiende vraag naar deze systemen en onze overige landmeetkundige instrumenten zijn wij op zoek naar een zelfstandige en enthousiaste: Hij/zij wordt verantwoordelijk voor de verdere uitbouw van het actuele landmeetkundige Topcon programma onder onze afnemers binnen de overheid, ingenieursbureaus, het onderwijs, aanmers in de utiliteits- en woningbouw en de infrabouwers. Het betreft een functie waarin je met veei verschillende bedrijfsculturen te maken krijgt en waarin ook aspecten van marketing, technische ondersteuning en het relatiebeheer een rol spelen. Primair is daarbij een flexibele instelling en een gedegen technische achtergrond. Vereisten: Opleiding op bij voorkeur HTS-niveau, bijvoorbeeld weg- en waterbouw of landmeten Relevante ervaring met landmeetkundige instrumenten en verwerkingssoftware Zelfstandige, actieve en klantgerichte instelling Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Ervaring in een commerciële functie is een pre Voor deze functie geldt dat je komt te werken in een klein en enthousiast team binnen een informele organisatie, die gezien haar groei voldoende toekomstmogelijkheden kan bieden. Een ieder die, door zijn of haar inzet, het mede mogelijk maakt onze groeiplannen ook echt te realiseren, zullen wij graag navenant honoreren. Voor meer informatie over deze functie kun je 's avonds bellen met de heer Axel Messing, telefoon (035) 695 07 77; voor meer informatie over Topcon raadpleeg de website: www.topcon.nl Jouw schriftelijk sollicitatie ontvangen wij graag binnen 14 dagen. Topcon Nederland, de heer A.P.J. Messing, Postbus 72, 3750 GB Bunschoten.

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 4