Beleidsmedewerker Geo-informatie m/v (37 uur per week) Het waterschap Velt en Vecht te Coevorden verzorgt in Zuidoost- Drenthe en Noordoost-Overijssel het waterkwantiteits- en waterkwali teitsbeheer. Doelstelling van het waterschap is een duurzame en veilige waterhuishouding door integraal beheer, waarbij op evenwichtige wijze rekening wordt gehouden met alle betrokken belangen. Een professionele organisatie met 170 medewerkers geeft hieraan uitvoering. De ambtelijke organisatie kent een éénhoofdige leiding en bestaat uit drie sectoren en twee stafgroepen. In de sector Bedrijfsdiensten zijn alle middelenfuncties ondergebracht, zoals financiën, informatica en facilitaire dienstverlening. De afdeling Informatica Vastgoed vervult een sleutelrol als het gaat om de optimalisatie van de bedrijfsprocessen Eén van de pijlers binnen deze afdeling is de ontwikkeling en organisatiebrede implementatie van geo-informatie (GIS). Om aan deze uitdagende taak gestalte te geven zijn wij op zoek naar een Uw nieuwe functie op hoofdlijnen Het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van het GIS beleid. Het implementeren van GIS, rekening houdend met aansluiting op andere systemen. Het ondersteunen van GIS gebruikers vanuit een pro-actieve houding en het omzetten van wensen op het gebied van geo-informatie naar nieuwe of aanpassingen in bestaande applicaties. Het uit eigen beweging of op verzoek analyseren van organisatie- en informatie voorzieningsprocessen, het signaleren van knelpunten en het voorstellen van oplossingen. Het adviseren over de aanschaf van hard- en software. Uw profiel U beschouwt het uitbouwen van GIS als een voortdurende uitdaging en vindt hierbij team work even vanzelfsprekend als zelfstandigheid en flexibiliteit. U beschikt over een HBO werk- en denkniveau, bijvoorbeeld blijkend uit een afgeronde studie Geodesie. Verder bent u bekend met applicaties als Arclnfo, ArcCad, ArcView AutoCad en het werken met Oracle databases. Burgemeester Feithsingel 2 Postbus 330 7740 AH Coevorden Telefoon (0524) 592222 Fax (0524) 592200 E-mail: info@veltenvecht.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs. Ons aanbod De salariëring is overeenkomstig de zwaarte van de functie (schaal 10) en bedraagt ca. 85.000,- per jaar (exclusief 8% vakantietoeslag en 1,5% eindejaarsuitkering). Als overheidsorganisatie kent het waterschap Velt en Vecht uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden als: pensioenverzekering ABP, ziektekostenverzekering IZR, flexibele werktijden, kinderopvangregeling en studiefaciliteiten. Nadere informatie en uw reactie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer B. Ludikhuize, afdelingsmanager Informatica Vastgoed, tel. 0524-592270 of 05-54948533. U kunt uw schriftelijke reactie met curriculum vitae tot 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het waterschap Velt en Vecht, t.a.v. de heer A. Rijks, hoofd stafgroep P&0, Postbus 330, 7740 AH Coevorden, onder vermelding van "vacature GIS". (of via E-mailadres: a.rijks@veltenvecht.nl). CEODESIA 2001-6

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 50