Gemeente Reusel-De Mierden 334 Beleidsmedewerker vastgoed/landmeten op HBO - niveau (v/m) De Kempen is een streek waar het leven nog goed is. Hier is nog geen sprake van overvolle wegen en enorme druktes. Er is hier nog ruimte voor wonen, werken en recreëren. Toch ligt het gebied centraal tussen een aantal grote steden, zoals Eindhoven, Tilburg en Antwerpen, alwaar volop werelds vertier te halen is. De gemeente Reusel-De Mierden is in dit gebied gelegen en biedt dus volop ruimte en rust in de nabijheid van grote steden. De gemeente is per 1 januari 1997 ontstaan door een samengaan van 2 gemeenten. Onze organisatie telt ca 100 medewerkers en bestaat uit 3 sectoren. Binnen deze organisatie is ondergebracht: De LM-groep, landmeetkundige dienst verlening Kempengemeenten De LM-groep is, binnen de gemeente Reusel-De Mierden, een zelfstandig opererende organisatie die landmeetkundige diensten verleent aan 6 gemeenten in de Kempen. Het werkgebied heeft een oppervlakte van bijna 45.000 ha met een inwoneraantal van ongeveer 80.000. Onze organisatie bestaat uit 8 landmeetkundige medewerkers en 1 financieel administratief medewerkster. Op basis van meerjarige contracten beheren wij digitale topografische en kadastrale bestanden en verrichten wij landmeetkundige werkzaamheden voor onze klantgemeenten. Hierbij zijn klantgerichtheid en marktconformiteit belangrijke uitgangspunten. Wij zijn gehuisvest in het modern en goed geoutilleerd gemeentehuis van de gemeente Reusel-De Mierden. Binnen de klantgemeenten komt een proces van verdere professionalisering van de vastgoedinformatie op gang. Deze ontwikkeling zal ook invloed hebben op de rol van de LM-groep en haar medewerkers. Vanwege het vertrek van één van onze medewerkers en de hiervoor gekenschetste ontwikkelingen zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: Functie-inhoud: Organiseren en mede uitvoering geven aan de ontwikkeling van de gemeentelijke basiskaart; Adviseren en ondersteunen van de klantgemeenten bij de integratie van administratieve- en geometrische informatie; Volgen van de ontwikkelingen op het gebied van GIS en het adviseren over de implementatie hiervan; Analyseren van de wensen en behoeften van de klant/gebruikers betreffende GIS en het geven van adviezen daarover; Volgen van de ontwikkelingen op het gebied van landmeetkundige inwinnings- en verwerkingsmethodieken en het adviseren over de inzet daarvan; Opzetten matenplan en landmeetkundige begeleiding bij grondtransacties; Voorbereiding landmeetkundige werkzaamheden buitendienst; overige binnen de LM-groep voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: HTS landmeetkunde of gelijkwaardig; enige jaren ervaring binnen de vastgoedinformatievoorziening; aantoonbare affiniteit en ervaring met Geografische- en/of Vastgoed informatiesystemen; kennis van Database managementsystemen; kennis van AutoCAD-MAP en/of TopoCAD is een pré; initiatiefrijk, flexibel en zelfstandig; een klantgerichte instelling; bereidheid tot het volgen van opleidingen. Aanbod: Momenteel is deze functie ingeschaald in schaal 9 (max. 6604,-). Als gevolg van ontwikkelingen in het project "Samenwerken Kempengemeenten Vastgoed" kan deze functie dusdanig evolueren in de richting van beleid en advisering dat een herwaardering noodzakelijk wordt. Zolang deze herwaardering nog niet heeft plaats gevonden behoort een arbeidsmarkttoelage tot de mogelijkheden. Daarnaast heeft de gemeente Reusel-De Mierden goede secundaire arbeids voorwaarden zoals o.a. flexibele werktijden, het kopen en verkopen van verlofdagen en een spaarloonregeling. Overige informatie: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd LM-groep, de heerT.v. Sambeek (tel. 0497-643535). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze publicatie richten aan het college van burgemeester en wethouders van Reusel- De Mierden, Postbus 115540 AA Reusel. Op de enveloppe dient u aan te geven "sollicitatie LM-groep". Acquisitie wordt niet op prijs gesteld! GEODESIA 2001-6

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 52