"Een goed product sluit naadloos aan op de wensen van de klant." r. Productmanager Basis Geo-informatie vim Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kern taken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevor deren van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijk heden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deel tijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Academicus Afdeling Basis Geo-informatie, 's Heer Arenskerke (Zeeland) Het betreft een interessante functie bij de Meetkundige Dienst. De Meetkundige Dienst is gespecialiseerd in geo-informatie, informatie- en communicatietechnologie, en levert daartoe een uitgebreid assortiment producten en diensten. Binnen de dienst wordt product- gericht gewerkt en begrippen als kosten bewustzijn, klantgerichtheid en zakelijkheid staan hoog in 't vaandel. U gaat werken bij de afdeling Basis Geo-informatie. Deze afdeling is verantwoordelijk voor de vervaardiging van het Digitaal Topografisch Bestand van de natte en de droge infrastructuur en het Actueel Hoogtebestand Nederland. Wat u gaat doen: U bent verantwoordelijk voor het Digitaal Topografisch Bestand van de natte infrastructuur. Dit geografisch bestand is de ruggegraat van de informatievoorziening rond het beheer en onderhoud van de natte infrastructuur. U bent verantwoordelijk voor het integraal sturen van alle aspecten van het product, ingegeven door technologische ontwikkelingen en de wensen van de klant. U ontwikkelt een productvisie en u fungeert als opdrachtgever voor innovatie en marketing. In het kader van kwaliteitsontwikkeling werkt u samen met andere afdelingen binnen de Meetkundige Dienst, bouwt en onderhoudt klantcontacten en verzorgt productinhoudelijke inbreng bij promotie en acquisitie. Voor cruciale projecten fungeert u als projectleider. Verder draagt u bij aan de beleidsontwikkeling van de hoofdafdeling Topografische Geo-informatie. Wat u hebt gedaan: U bent een academicus met verstand van en ervaring met geo-informatie en de advisering daaromheen en u bent in staat een innovatieve visie op het product te ontwikkelen. U hebt aantoonbare ervaring met project- en procesmanagement, en u bent in staat professionals te binden en te sturen op een gemeenschappelijk eindresultaat. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 8.127,- 3.688) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met de heer ir. W.J.C. Wouters, hoofd afdeling Basis Geo-informatie, telefoon (015) 269 13 57. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 9016 1180 MA Amstelveen, graag onder vermelding van vacaturenummer 010801/GE op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan werving@rijkswaterstaat.nl GEODESIA 2001-6

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 53