Vakbeurs Lunch Publicaties Feestavond Partnerprogramma Aanmelding Tijdens het congres is er weer voldoende tijd en ruimte waarin diensten en bedrijven zich kunnen presente ren. Naast de vele stands en demonstraties is er ook dit jaar weer een auditorium ingericht voor bedrijfsspeci- fieke presentaties. De vakbeurs biedt u de gelegenheid inzicht te krijgen in de laatste ontwikkelingen in geo detische producten en diensten. Misschien geeft de vakbeurs u wel een geo-info impuls. Zoals u van ons gewend bent, kunt u in de lunchpauzes gebruikmaken van een voortreffelijk koffïebuffet. In de naaste omgeving van het Beatrixtheater is het tijdens de lunchpauzes erg druk. Wij raden u dan ook aan deel te nemen aan het buffet in de foyer van het Congres centrum. Bovendien is het voor bezoekers aan het con gres en de vakbeurs een goede gelegenheid elkaar te ontmoeten en ervaringen en gedachten uit te wisselen. De kosten bedragen 30,- per lunch. De lezingen van de sprekers tijdens het congres worden verzameld en op internet geplaatst. Het decembernummer van Geodesia geeft een impres sie van het congres en de verschillende evenementen. Na 'de ontzuiling van het vakgebied' is het weer tijd voor traditie. Als afsluiting van de eerste congresdag is er een feestavond gepland op de woensdagavond voor leden van de aangesloten verenigingen en hun part ners. Dit keer gaan we varen op een partyboot in de directe omgeving van Utrecht. Zoals u van ons mag verwachten, wordt het een fantastisch feest met veel culinaire genoegens, gezelligheid, muziek en dans. De kosten bedragen 75,- per persoon. Uiteraard zorgen wij voor vervoer naar en van de partyboot. Ook voor dit congres is er weer een aantrekkelijk en af wisselend partnerprogramma samengesteld. Op de laatste dag van het congres (vrijdag 26 oktober) is er geen programma georganiseerd. U heeft dan de moge lijkheid om het congres te bezoeken en het slot van het congres bij te wonen. Woensdag 24 oktober (Amersfoort) bezoek aan Flehite Museum lunch stadswandeling met bezoek aan Koppelpoort, Muur huizen en Mannenzaal Donderdag 25 oktober (Amsterdam) bezoek aan Holland Experience lunch bezoek aan Gassan Diamonds Deelname is alleen mogelijk voor partners van leden van bij de Stichting Geodesia aangesloten verenigingen (BVK, WL, Geo-VenW en NVG). De kosten bedragen 40,- per dag (inclusief koffie en lunch). In dit tijdschrift treft u een aanmeldingsformu lier (s.v.p. één formulier per persoon; kopiëren is toegestaan). Voor leden van bij de Stichting Geodesia aangesloten verenigingen (BVK, WL, Geo-VenW en NVG) is dit dé gelegenheid koste loos lezingen en vakbeurs bij te wonen. Aanmelding is mogelijk tussen 1 augustus en 8 oktober 2001. Al deze informatie kunt u uiteraard ook lezen op de website van Stichting Geodesia (www.geode- sia.nl). Stichting Geodesia GEODESIA 2001-7/8

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 33