Coördinator basisregistratie vastgoed m/v Gemeente Sliedrecht Tussen waard en water Sliedrecht, een prettige woon- en werkgemeente aan de oever van de Merwede, op de grens van Randstad en Alblasserwaard. Oorspronkelijk de bakermat van de baggerindustrie, inmiddels uitgegroeid tot een gemeente met een dynamisch en gevarieerd bedrijvenbestand. Sliedrecht maakt deel uit van het regio verband Zuid-Holland Zuid en is hierin met zijn 24.000 inwoners een middelgrote gemeente. Het is er plezierig wonen met groen en recreatie binnen handbereik. Het voorzieningenniveau is hoog en de bereikbaarheid is met zowel openbaar vervoer (NS) als auto uitstekend. De organisatie bestaat uit de sectoren Ruimte Groen en Maatschappelijke Aangelegen heden, en de stafafdelingen Burger- Interne Zaken, Controlling Financiën en Bestuurs- Interne Onder steuning. Wij werken aan een open, efficiënte organisatie waarin iedereen zijn verantwoor delijkheid neemt en waarin de burger als klant centraal staat. Sliedrecht wil de instroom van vrouwen, allochtonen en gehandicapten bevorderen. Wij nodigen hen dan ook nadrukkelijk uit te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid Burgemeester en wethouders nodigen belangstellenden uit te solliciteren naar de fulltime functie van bij de sector Ruimte en Groen, afdeling Bedrijfsondersteuning Algemene informatie: Bij de gemeente werken exclusief het brandweer- en onderwijzend personeel ongeveer 180 medewerkers. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sector Ruimte en Groen en de sector Maatschappelijke Aangelegenheden. Tevens zijn er drie stafafdelingen: Controlling en Financiën, Bestuurs- en Interne Ondersteuning en Burger- en Interne Zaken. De gemeentesecretaris, de sectorhoofden en de hoofden van de stafafdelingen vormen het Managementteam. De functionaris maakt deel uit van de sector Ruimte en Groen en wordt aangestuurd door het hoofd van de afdeling Bedrijfsondersteuning. Er is een functionele relatie met het bureau I&A. Functie-informatie: Uw hoofdtaak is de coördinatie van de Vastgoedinformatievoorziening. Daarbij bent u bepalend voor de wijziging/aanschaf van informatiesystemen en -middelen t.b.v. de Basisregistratie Vastgoed. Een belangrijk onderdeel van uw functie is het applicatiebeheer van de Basisregistratie Vastgoed en de gebruikte CAD- en GIS-systemen, waarvoor u tevens gebruikersondersteuning geeft. U heeft het technisch en inhoudelijk beheer over de geometrie. U zult daarnaast worden belast met beleidsadvisering aan bestuur en management over de vastgoedinformatievoorziening. U onderzoekt, adviseert en actualiseert het vastgoedinformatieplan. Daarnaast adviseert u over uitbreidingen c.q. nieuwe toepassingen in het kader van het Geografisch Informatie Systeem. Verder vervult u nog enige werkzaamheden op het gebied van landmeten, zoals het verzamelen en beheren van landmeetkundige gegevens. Functie-eisen: U heeft: een afgeronde hbo-opleiding in een relevante richting, bij voorkeur hbo-geodesie/geo-informatie. Daarnaast heeft u werkervaring op het gebied van geautomatiseerde vastgoedregistratie en geografische informatiesystemen en bent u bekend met CAD- en GIS-systemen. Gezien de aard van de functie en het grote aantal in- en externe contacten, beschikt u over goede contactuele en communicatieve eigenschappen. U heefteen flexibele instellingen goede sociale vaardigheden. Uit uw adviezen blijkt uw analytisch inzicht en overtuigingskracht. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f6.604,— bruto per maand (salarisniveau 9). Voor zeer goede kandidaten bestaat de mogelijkheid tot het toekennen van een arbeidsmarkttoelage. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer W. v.d. Giessen (afdelingshoofd), telefoon (0184) 49 59 21 of de heer M.H.F. Martens, telefoon (0184) 49 59 26. Sollicitaties: Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie (met curriculum vitae) uiterlijk 25 augustus 2001 te zenden aan: College van burgemeester en wethouders van Sliedrecht t.a.v. het stafbureau Personeel Organisatie Postbus 16 3360 AA Sliedrecht genieten zij de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. geodesia 2001-7/8

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 58