"Geo-informatie inwinnen, verwerken, presenteren, distribueren en regisseren; afwisselend werk in heel Nederland." 394 fel Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kern taken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevor deren van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijk heden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deel tijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wat u gaat doen: In de rol van opdrachtgever regisseert u leveranciers uit het bedrijfsleven bij het inwinnen van Ceo-gegevens in projecten waarbij deze gegevens ook worden verwerkt en gepresenteerd. Daarnaast liggen er grote uitdagingen in procesverbetering, product ontwikkeling, advies en dienstverlening. U werkt afwisselend op kantoor en 'in het veld', veelal in teamverband. Wat u hebt gedaan: U hebt een relevante MBO- of HBO-opleiding en uitstekende leiding gevende capaciteiten. U bent een echte net werker en teamplayer, samenwerkingsgericht en met goede communicatieve en sociale vaardigheden. Projectmanagementervaring geeft u een beduidende voorsprong in de selectieprocedure. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 5.665,- 2.571) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw ir. B.A.M. Janssen, plaatsvervangend hoofd Maatwerk Geo-informatie, telefoon (015) 269 13 91. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, Postbus 9016, 1180 MA Amstelveen, graag met vermelding van vacaturenummer 010834/GE op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Mail uw brief en c.v. aan werving@rijkswaterstaat.nl. en MBO'ers Meetkundige Dienst, Nieuwegein, Willemstad en Arnhem Het betreft een aantal veelzijdige functies op diverse standplaatsen bij de Meetkundige Dienst. U gaat werken bij de afdeling Topografische Geo-informatie, gespecialiseerd in de levering van Geo-informatie op maat. Dit maatwerk is terug te vinden in de productie, maar ook in regievoering en advies. De benodigde gegevens worden verzameld, geregistreerd en gedistribueerd met alle mogelijke moderne technieken, niet zelden ontwikkeld binnen de afdeling zelf. Voor de afdeling Maatwerk Geo- informatie zijn wij nu op zoek naar een viertal projectleiders voor Nieuwegein (MBO/HBO), Willemstad (MBO/HBO) en Arnhem (HBO, tijdelijk voor maximaal twee jaar). GEODESIA 2001-7/8

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 60