m 1 g! - ir 1 p|W.! ffl® 1 t:; Wfl Stadsontwikkeling zoekt hoofd Geo-informatie m/v Hilversum Itfi f BPir voor 36 uur per week k g - vl; vG U' Hilversum mediastad Hilversum, stad van 82.000 inwoners, is trots op zijn vele jonge monumen ten, het prachtige groen en vooral op de talrijke multimediabedrijven die hier hun geschiedenis en hun toekomst hebben. Het is een stad vol leven, stijl en kwaliteit, met goede voorzieningen en een prettig leefklimaat. Een stad waar ook nog het nodige te doen valt: verkeer, financiën, de bevordering van toerisme en city-marketing, de verdere ontwikkeling van de binnenstad. Dit vraagt om een krachtige aanpak van gemeentebestuur en organisatie. Nieuwe impuls Aan het begin van deze nieuwe eeuw staat Hilversum voor belangrijke uit dagingen. Om de stad vitaal te houden zijn ingrepen noodzakelijk. Dit moet zorgvuldig gebeuren, want we willen zijn exclusieve architectonische en stedenbouwkundige karakter behouden. Ook willen we de stad bereikbaar houden voor bezoekers en werknemers van bui ten en tegelijkertijd leefbaar en veilig voor de bewoners. En we willen ons blij ven profileren als multimediastad. De ontwikkelingen in deze sector zijn even onvoorspelbaar als boeiend. Voor ons ligt er de uitdaging om snel en adequaat op de nieuwste ontwikkelingen in te spelen en de regie in handen te houden. Stadsontwikkeling timmert aan de weg We zijn een dienst in de schijnwerpers van publiek en politiek. Samen met bewoners en marktpartijen werken we aan een levendige, veilige, vitale, plezierige en dynamische stad. Samen met jou willen we de schouders eronder zetten, collegiaal en in een prettige werksfeer. De dienst wordt bestuurd vanuit een moderne managementstijl, op basis van heldere afspraken met het bestuur. Stadsontwikkeling is een zelf standige dienst die zoekt naar nieuw talent dat zich herkent in het volgende profiel: prestatiegericht, integrale samen- werker, flexibel, klantgericht en creatief. Algemene informatie Geo-informatie Het team Landmeten en Vastgoedregistratie wordt omgevormd tot de sectie Geo-informatie. Het werk terrein van de sectie strekt zich uit van inwinnen en verwerken van gegevens tot het leveren van (gedigitaliseerd) cartografisch materiaal. De sectie werkt productgericht. De medewerkers hebben productverantwoordelijkheid. De sectie bestaat uit 11 medewerkers. Jc taken Je maakt deel uit van het management team van de dienst. Je initieert en sti muleert de integrale beleidsadvisering, levert je bijdrage aan ondersteuning van het gemeentebestuur en zorgt voor een optimale dienstverlening aan de afne mers van de producten van de sectie. Je stuurt de ontwikkeling op het gebied van geografische vastgoedinformatie aan, met als belangrijkste aandachts punt de ontwikkeling van grafische informatiesystemen. Je optimaliseert de communicatie met de afnemers. Je inventariseert de informatiebehoeften bij interne en externe afnemers. Je bent verantwoordelijk voor de organisatie en de efficiënte uitvoering van de sectiet- aken. Je stelt de jaarbegroting op en bent verantwoordelijk voor het finan cieel management van de sectie. Je profiel Je beschikt over een goed analytisch inzicht en hebt een duidelijke visie op de ontwikkelingen op het gebied van geo-informatie. Je hebt gevoel voor bestuurlijke en maatschappelijke ver houdingen. Je bent besluitvaardig en resultaatgericht. Je bent een echte teammanager. Je hebt een academisch werk- en denkniveau, bij voorkeur in de richting van de geodesie, en je hebt een brede kennis van en ervaring met basisregistraties vastgoed en de ont wikkeling van geografische informatie voorziening (GIS) in een dienstverle nende organisatie. Wij bieden Je salaris bedraagt maximaal 9.621,- (schaal 12) bruto per maand (voorlopig gewaardeerd), op basis van een 36-urige werkweek en afhankelijk van opleiding en ervaring. Belangstelling Voor meer informatie over de inhoud van de functie kun je je wenden tot Nel Hoogmoed, hoofd Geo-informatie a.i., telefoon (035) 629 28 03. Voor meer informatie over de procedu re kun je contact opnemen met Ron Linssen, P&O-adviseur, telefoon (035) 629 29 12. Je schriftelijke reactie kun je tot 6 augustus 2001 zenden aan Eugène Vermeulen, directeur dienst Stadsontwikkeling, postbus 9900, 1201 GM Hilversum, onder vermelding van het vacaturenummer 201/01/11. De gemeente Hilversum biedt aan trekkelijke secundaire arbeidsvoorwaar den, zoals flexibele werktijden, oplei dingsmogelijkheden, betaald ouder schapsverlof, pc-privé-project en een bedrijfskinderopvangregeling. Een persoonsonderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Hilversum wil meer gehandicapten en mensen die tot een culturele minder heid behoren in het personeelsbestand opnemen. Bij gelijke geschiktheid hebben zij voorrang. Er zijn mogelijk heden voor bedrijfskinderopvang. Voor de vacature wordt gelijktijdig intern/regionaal geworven. Interne/regionale kandidaten hebben een voorrangsrecht. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. EB GEODESIA 2001-7/8

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 61