y beleidsmedewerker vastgoedinformatie/ landmeetkundig cartograaf £3- De afdeling vastgoedinformatie vormt onderdeel van de sector Bouw, Vastgoed en Milieu. De afdeling (10.52 fte) is belast met - het uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden; - het beheren van gegevensbestanden met administratieve en geografische gegevens; - het ontsluiten van deze gegevens en beschikbaar stellen van vastgoedinformatie (cartografie en CIS). Ook het gemeentebrede vastgoedinformatiebeleid is bij de afdeling ondergebracht. De afdeling werkt voor interne en externe klanten. Er wordt in teamverbancf gewerkt bij een coachende leiderschapstijl.Voor deze boeiende afdeling zijn wij vanwege het vertrek van de huidige medewerker op zoek naar een: vacaturenummer 2001/053 Deze collega zal moeten zorgen voor het voorbereiden, ontwikkelen en coördineren van beleidsvraagstukken op het gebied van vastgoedinformatie en landmeetkundige cartografie. Belangrijke speerpunten zijn: formuleren van beleid zodat informatiesystemen als Microstation, MGE, Geomedia Pro en FME op een efficiënte en effectieve manier gemeentebreed worden ingezet en beheerd. Het ontwikkelen van een helpdeskfunctie vormt hierbij een belangrijk aspect. ontwikkelen van integrale digitale vastgoed bestanden en het bewaken van de kwaliteit van deze bestanden. Deze bestanden worden gebruikt in een geografisch informatie systeem (GIS) en in een datawarehouse. De nieuwe medewerker is de spil in het gemeentebrede project Spatial-IT. Tevens ben je communicatief sterk en heb je veel ervaring op het gebied van vastgoedinformatie, bij voorkeur opgedaan in een gemeentelijke organisatie. Het leiden van projecten is voor jou geen probleem .Tevens heb je een op de functie gerichte opleiding op minimaal HBO-niveau. Wij denken daarbij aan HBO Landmeetkunde Geoinformatica Geodesie. De functie is gewaardeerd in schaal 10 en biedt een salaris van maximaal f7342,-- (€3.331,65) bruto per maand Bel voor antwoord op je vragen met Hans Esser, hoofd van de afdeling vastgoedinformatie, telefoon (0320) 27 84 62. Je kunt ook een informatiepakket over de functie opvragen of surf naar de website www.lelystad.nl Je kunt solliciteren via e-mail: sollicitatie@lelystad.nl of per brief aan de P O adviseur Wim Freriks, postbus 91 8200 AB Lelystad. Je kunt reageren tot 1 september 2001 Lelystad Een spannend avontuur: een heel nieuwe stad ontwerpen, bouwen en beheren, methodes ontwikkelen om samen met de inwoners geschiedenis te schrijven. Gewoon is het niet, alles ademt de geest van het nieuwe land. Niet braaf op de winkel passen, maar toekomst gericht werken aan de stad. De 64.000 inwoners zijn mondig genoeg om je daarbij te helpen. Met jou zijn zij op weg naar de 80.000 en een verdubbeling van de werkgelegenheid. Zij zijn trots op de woonkwaliteiten, die vakkundig benut en beheerd moeten worden. Niet voor niks hebben zij gekozen voor rust, ruimte, groen, ligging aan het water, aan de rand van de bossen en natuurgebieden en weg van alle files! De gemeente mag regisseren en profiteren van de nieuwe kansen en uitdagingen. Jouw kennis en durf kun je hier aan toevoegen. Een baan voor wie verder kijkt! De organisatie Dit alles vraagt om inzet en medewerkers die kiezen voor een uitdaging. In Lelystad kiezen wij bewust voor een eigentijdse aanpak en organisatie, die steeds in beweging is. Bevoegdheden laag, veel projectmatig werken, jonge en ambitieuze collega's, coachend en inspirerend leiderschap, elan en spanning. Het gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op een toename van het aantal vrouwen en leden van etnische minderheidsgroeperingen. Daarom zal bij gelijke geschiktheid de voorkeur worden gegeven aan kandidaten uit deze groeperingen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Gemeente Lelystad Postbus 91 8200 AB Lelystad t 0320 27 89 11 f 0320 27 82 45 GEODESIA 2001-7/8

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 62