Technisch Adviseur en GPS-Specialist' Bij het Radaster zitje goed! '...Precies, wij zoeken een enthousiaste Aadaster Technisch Adviseur Hel Kadaster staat voor rechtszekerheid: de kwaliteit en betrouwbaarheid van vastgoedgegevens. Het onlwikkell zich van een product- naar een meer klantgerichte organisatie. Wij streven ernaar om continu waarde toe te voegen aan de activiteiten en core business van zoveel mogelijk doelgroepen in de Nederlandse samenleving. Maatwerk en kwaliteit zijn hierbij belangrijke sleutelwoorden en dus onze grootste aandachtsgebieden. Voor een professionele organisatie als het Kadaster is de kwaliteit van de medewerkers en de manier waarop wij met elkaar samenwerken van groot belang. Onze medewerkers zijn zejf verantwoordelijk voor hun prestaties en ontwikkeling, waarbij het management henfaciliteert en begeleidt. Het Kadaster is een verzelfstandigde overheidsorganisatie met vestigingen in heel Nederland, ruim 2.200 medewerkers en een omzet van circa f 370 miljoen. Wij zijn een financieel gezond bedrijf zonder winstoogmerk en leveren onze producten tegen zo laag mogelijke kosten. De uitdaging p(; afdeling Vastgoedinformatie en Geodesie (VIG) van de concernstaf in Apeldoorn bestaat uit de onderdelen Beleid en Marketing, Kadala, Openbare Registers en Kadaster en Geodesie. Voor de afdeling Geodesie zijn wij op zoek naar een technisch adviseur en een GPS-specialist. Je verricht voor liet Kadaster onderzoek en je geelt advies over geodesie en geo-infonnatie. Je zorgt voor de kennis-inbreng in projecten voor de ontwikkeling, vernieuwing en verbetering van kadastrale werkprocessen, ICT- systemen en productontwikkeling. Soms vervul je de rol van projectleider. Je werkt nauw samen met opdrachtgevers en gebruikers in de organisatie. Met jouw geodetische kennis lever je een bijdrage aan opleidingen, publicaties en presentaties. GPS-Spet ialist je vojgt nauwkcllrjg (ie ontwikkelingen van de satellietplaats bepaling, die je toepasbaar maakt voor bet Kadaster. Je ontwikkelt nieuwe toepassingen voorde afdeling Rijksdriehoeksmeting (RD) - onderdeel van Geodesie - en voor de Kadastervestigingen. Ook ontwikkel je toepassingen v oor bet Actief GPS- Referentiesysteem (AGRS). Je begeleidt, ondersteunt en stimuleert medewerkers binnen de RIJ en de regio's bij nieuwe werkmethoden. Tevens zorg je voor de documentatie hiervan. De pro ielen y00r |,ej(je functies zoeken wij een professional met een afgeronde hbo-opleiding geodesie of geo-infonnatica. Je Itebl goede adviesvaardigheden en je kunt je zowel mondeling als schriftelijk goed uitdrukken. Daarnaast heb je affiniteit met informatie-technologie en in bel bijzonder met landmeetkundig-cartografische systemen, GIS en internet. Je hebt een ondernemende en pro-actieve instelling. Je bent klantgericht en staat stevig in je schoenen. Ons aanbod ||p[ Kadaster biedt voor beide functies naast een aantrekkelijk jaarsalaris van maximaal 98.000,- (inclusief vakantiegeld en een eindejaars uitkering van 8%), flexibele arbeidsvoorwaarden, een variabele 36-urige werkweek, goede opleidingsfaciliteiten, pensioen gebaseerd op eindloon en een vergoeding van ouderschapsverlof. Ook is er een tegemoetkoming in de kosten van kinder- en buitenschoolse opvang en natuurlijk hebben wij ook een spaarloon- en premiespaarloonregeling. Itllot ITldtie etl I eactie gen je ge]nieresseerd ill onze stimulerende werkomgeving? Richt dan vóór 24 augustus een bondige sollicitatiebrief met c.v. aan bet Kadaster, bureau Werving en Selectie, postbus 9046, 7300 Gil Apeldoorn, of stuur een e-mail: vacature@kadaster.nl. Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met het hoofd Geodesie, Martin Salzmann, telefoon (055) 528 55 07, met het hoofd RIJ, Frans Jansen, telefoon (055) 528 55 08, met bureau Werving Selectie, telefoon (055) 528 51 55, of kijk op: www.kadaster.nl. I let Kadaster streeft naar een personeelsbestand dat een afspiegeling is van de bevolking. Wij vragen daarom met name vrouwen, allochtonen en gehandicapten om Ie solliciteren. GEODESIA 2001-7/8

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 64