Rdvïn Verbreed je horizon bij Advin Landmeetkundig medewerker binnendienst Landmeetkundig medewerkers buitendienst Landmeetkundig G PS-medewerker Advin werkt aan een wereld waarin we willen leven. Met meer dan 200 gekwalificeerde adviseurs en ingenieurs opereert Advin vanuit 6 vestigingen. De totaaloplossingen voor infrastructuren die we door heel Nederland realiseren, kenmerken zich door res pect voor de omgeving en naar binnen toe door korte communicatielijnen. Advin werkt voor een gevarieerde groep opdracht gevers zoals overheden, nutsbedrijven, vervoersmaatschappijen, ondernemingen, architecten en projectontwikkelaars. Door onze specialismen te combineren, kunnen we hen van projectstudie en analyse tot en met realisatie en evaluatie van dienst zijn. ADUISEURS EN INGENIEURS Mensen, vakgebieden en organisaties laten samenwerken is een levensvoorwaarde in een klein, dichtbevolkt land. Advin weet dat. Draagvlak creëren, expertise bijeenbrengen en tenslotte samen de schouders eronder zetten; Advin is groot geworden met deze manier van werken. Onze organisatiestructuur is daarop afgestemd. En in zo'n omgeving haal je het beste uit jezelf naar boven. Wij zoeken: Een kandidaat met een afgeronde opleiding op HBO niveau die affiniteit heeft met cartografie en/of geografie. Uw taken: U draagt zorg voor de voorbereiding en verwerking van de metingen en het zelfstandig uitvoeren van grondslagbereke ningen. U werkt mee in een klein en hecht projectteam. U bent bereid na een inwerkperiode zich te specialiseren in technische vraagstukken op het gebied van cartografie en/of geografie. Standplaats: Hoofddorp. Wij zoeken: Kandidaten met een afgeronde opleiding MBO Geodesie, die sociaal vaardig en communicatief zijn en in het bezit zijn van een rijbewijs B. Uw taken: U draagt zorg voor landmeetkundige buitenwerkzaamheden, de nadruk zal daarbij komen te liggen op landmeetkundige ondersteuning van civiel-technische projecten. Standplaats: Hoofddorp, Steenwijk. Wij zoeken: Een kandidaat met een opleiding HBO niveau die affiniteit heeft met GPS en geautomatiseerde systemen. U heeft een rijbewijs B. Uw taken: Uw primaire taak is het uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden met GPS-apparatuur. Als specialist bent u ver antwoordelijk voor de inzet van onze GPS-apparatuur. U volgt de ontwikkelingen op het vakgebied en vertaalt deze in onze projecten. Standplaats: Hoofddorp. Wij bieden: Zelfstandige functies in een moderne en inspirerende werkomgeving. Een goed pakket primaire en secundaire arbeids voorwaarden w.o. 42 verlofdagen, reiskostenvergoeding en opleidingsfaciliteiten. Werkzaamheden in overzichtelijke, resultaatge richte teams en ruime doorgroeimogelijkheden. Een salaris dat evenredig is aan de zwaarte van de functie. Nadere telefonische inlichtingen m.b.t. de functies zijn desgewenst te verkrijgen onder nummer 023 - 568 01 00 bij de heer Joost P.M. Assendelft. Uw sollicitatie kunt u richten aan Advin West B.V., t.a.v. Mieke G.A.J. temmens, hoofd personeelszaken, postbus 403, 2130 AK Hoofddorp, of per e-mail:mieke.Iemmens@advin.nl www.advin.nl G> Hoofddorp Steenwijk Oss Eindhoven IJmuiden Barendrecht GEODESIA 2001-7/8

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 66