t^Almelo dé complete stad Gemeente Medewerker Vastgoedinformatie (functie A) 'CAREER CENTER TWENTE WWW.CCtWente.nl Almelo een stad met circa 70.000 inwoners benut haar kansen. Want de stad ontwikkelt zich snel. Op het gebied van wonen, van werken en leven, maar ook op het gebied van sociale infrastructuur, architectuur en cultuur. Een stad die haar inwoners kansen biedt. Met stadsvernieuwings projecten, met 'groene' longen, die tot in het centrum rei ken, met vernieuwend jongerenbeleid. Een stad waar gewerkt wordt. In het kader van het Grote Steden Beleid heeft Almelo haar missie in de Stadsvisie beschreven. Die missie voor 2010 is de com plete, compacte stad voor de omliggende regio te zijn. Een aan trekkelijke woon-, leer- en werkstad waar niemand onvrijwillig aan de kant staat. Met een bruisende stadscultuur voor jong en oud. De mens, in al haar diversiteit, staat centraal. Dat is Almelo. Daarbij past de filosofie van samen werken met mensen die idee ën hebben en met mensen die willen werken voor de stad. Om deze doelstellingen te bereiken is o.a. een organisatieont wikkelingproces (GOAL) ingezet. Als werkgever streeft de Gemeente Almelo naar professionaliteit. Een organisatie waarin medewerkers in staat zijn samen met de burgers, bedrijven en instellingen bedreigingen om te zetten in kansen. Belangrijke voorwaarde daarbij is de recente keuze voor een organisatiestruc- met één dienst, met de gemeentesecretaris als eindverant woordelijke, eenheid van leiding en integraal management. Daarbij past een coachende, enthousiasmerende stijl van leiding geven en het creëren van een vitale werkomgeving. De gemeente Almelo wil een klantgerichte, resultaatgerichte, flexibele en inter actieve organisatie zijn, waar betrokkenheid, enthousiasme en samenwerking de belangrijkste cultuurkenmerken zijn. De gemeentelijke organisatie telt ongeveer 670 medewerkers en is nu nog opgebouwd uit drie diensten de dienst Stadswerk, de dienst Sociale zaken, Welzijn, Onderwijs en Werkgelegenheid en de dienst Brandweer) en een concernstaf (Burger en Bestuur). De huidige dienst Stadswerk Almelo bestaat uit de afdelingen Stadsontwerp, Wonen, Economische Ontwikkeling, Milieu, Stadsbeheer, Facilitair Bedrijf en Dienstondersteuning. De dienst heeft als missie een duurzame, leefbare en dynamische stad met tevreden bewoners. Bij de afdeling Wonen, productgroep Vastgoedinformatie, zijn er drie vacatures vacant: Wat gaat u doen? U beheert en houdt de WOZ-objectenkaart en vlakgevormde GBKA bij. U maakt grondtransactie tekeningen en thematische kaarten en u bent applicatiebeheerder GISWOZ. Naast deze GEODESIA 2001-9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 30