Medewerker Vastgoedinformatie applicatiebeheer (functie B) Medewerker Vastgoedinformatie GIS hoofdtaken ondersteunt u de productgroep in andere voorkomende werkzaamheden. Bent u dat? U heeft een afgeronde MBO-opleiding Geodesie, aan gevuld met applicaties op het gebied van WOZ. U heeft ruime ervaring met bovengenoemde werkzaam heden. Daarnaast werkt u graag in een informele werkomgeving. Ons aanbod: Wij bieden u een aantrekkelijke functie binnen een team met ambitie. Afhankelijk van uw profiel bedraagt het salaris maximaal 5.848,- 2.653,71) bruto per maand (schaal 8) bij een volledige werkweek (36 uur). De gemeente Almelo beschikt over uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden zoals betaald ouderschaps verlof en bedrijfskinderopvang. Wat gaat u doen? U bent systeem- en applicatiebeheerder (NT) ten behoeve van IGOS- en Microstation c.a. U beheert en houdt vlakgevormde GBKA bij en vervaardigt themati sche kaarten. U vervangt de landmeter bij afwezigheid en ondersteunt de productgroep bij alle voorkomende werkzaamheden. Bent u dat? U heeft een HBO denk-en werkniveau en een ruime ervaring met bovengenoemde werkzaamheden. U bent op de hoogte van de recente ontwikkelingen in het vakgebied. Daarnaast werkt u graag in een informele werkomgeving. Ons aanbod: Wij bieden u een aantrekkelijke functie binnen een team met ambitie. Afhankelijk van uw profiel bedraagt het salaris maximaal 6.604,- 2.996,76) bruto per maand (schaal 9) bij een volledige werkweek (36 uur). De gemeente Almelo beschikt over uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden zoals betaald ouderschaps verlof en bedrijfskinderopvang. Wat gaat u doen? U ontwikkelt beleidskaders voor huidige en toekomsti ge ontwikkelingen ten aanzien van het gemeentelijk vastgoedinformatiesysteem (GIS) en u implementeert het systeem. U coördineert landmeetkundige binnen- en buitendienstwerkzaamheden en bent het eerste aanspreekpunt voor dagelijkse vragen. Ook bent u ver antwoordelijk voor kwaliteitsverhoging van de werk processen van de productgroep. Bent u dat? U heeft een afgeronde HBO-opleiding Geodesie of Geo-informatica, ruime ervaring in het vakgebied en bent toe aan een volgende stap. U bent een creatieve teamplayer en het werken in een informele sfeer spreekt u aan. U zoekt graag de samenwerking en de afstemming met andere disciplines en vraagt om kriti sche feedback. Daarnaast bent u communicatief (zowel schriftelijk als mondeling) goed onderlegd. Ons aanbod: Wij bieden u een aantrekkelijke functie binnen een team met ambitie. Afhankelijk van uw profiel bedraagt het salaris maximaal 7.342,- 3.331,65) bruto per maand (schaal 10) bij een volledige werkweek (36 uur). De gemeente Almelo beschikt over uitstekende secun daire arbeidsvoorwaarden zoals betaald ouderschaps verlof en bedrijfskinderopvang. Reageren? Voor nadere informatie over deze functies kunt u con tact opnemen met de heer ing. H.G.J. Bruins (product groepmanager Vastgoedinformatie) op telefoonnum mer 0546-541460. Voor informatie over de werving- en selectieprocedure kunt op contact opnemen met mevrouw L. Palm, (Personeel Organisatie) op tele foonnummer 0546-541161/ l.palm@almelo.nl Uw interesse voor deze functie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, per brief voorzien van cv, kenbaar maken en sturen naar: Dienst Stadswerk, Personeel Organisatie, T.a.v. mevrouw L. Palm, Postbus 5100, 7600 GC Almelo Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2001-9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 31