vindt ineens die baan waarnaar zo lang werd gezocht. Dat treft. De gemeente Tilburg is op zoek naar wakkere mensen, die nieuwsgierig zijn en hun biik willen verruimen. 2 landmeetkundig medewerkers ^OlAl "\\V U kent Tilburg waarschijnlijk van de Katholieke Universiteit Brabant of van het Nederlands Textielmuseum; van het Tilburgs Model natuurlijk of van het Permanent Ontwikkelings Proces (POP); van het POP-podium 01 3 of de Concertzaal misschien; van de term "Moderne Industriestad" of van de landelijke omgeving; van de Roze Maandag op de kermis wellicht of van het "Brabants kwartiertje"; van onze banden met Japanse bedrijven of van het voorbeeldproject "Duurzaam Bouwen"; of misschien kent u wel een van die 195.000 inwoners die Tilburg telt. Wordt het niet eens tijd om Tilburg als werkgever te leren kennen? Die is namelijk net zo veelzijdig en interessant als de stad zelf. Openbare Werken Tilburg 36 uur; schaal 7; max. f 5.161,-; vacaturenr. BD01-28-29 U komt meer te weten over de functie en de aantrekkelijke 'A arbeidsvoorwaarden bij de gemeente Tilburg wanneer u, binnen een week, het informatiepakket aanvraagt. Eén telefoontje is genoeg: (013) 580 99 38 (ook op zaterdag). E-mailen kan ook: vacature@tilburg.nl; kijk ook eens op internet: www.tilburg.nl/vacatures. Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag vóór 1 oktober 2001. De gemeente Tilburg wil graag meer vrouwen, leden van etnische minderheden en mensen met een handicap in dienst nemen. Behoort u tot een van deze doelgroepen en heeft u belangstelling? Neemt ook dan contact op. GEODESIA 2001*9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 47