fem'or belefafadvifevtr 91f /yeo-faforyHatk m gemeente gouda Gouda, een echte Oudhollandse stad, levendig en volop in ontwikkeling, prima te bereiken van uit de vier grote steden Sinds 1 juni 2001 kent de sector Stadswerken een nieuwe organisatieopzet en is het een procesgerichte organisatie die daarin naast een stafafdeling en sectorcontrol een drietal diensten kent, te weten: Ontwikkeling, Werken en Beheer. De sector is georganiseerd op basis van de werk processen. Door de reorganisatie heeft zich ook in personele zin een aantal verschuivingen voorgedaan en is er een aantal vacatures ontstaan. Eén van de vacatures is die van wat we van je verwachten het ontwikkelen van visie en het opstellen van beleidsadviezen met betrekking tot het vak gebied (landmeetkunde en vastgoedinformatie) en het fun geren als vraagbaak en eerste aanspreekpunt een zoda nige bijdrage in het product van vastgoedinformatie en land meetkunde (de GIS/GEO-informatie), binnen het kader van het gestelde beleid, zodat de doelstellingen van de gemeen te op dit terrein worden gerealiseerd het leiden en bege leiden van projecten op dit terrein het coördineren van de informatiserings- en automatiseringsvraagstukken van de sector Stadswerken, je profiel academisch werk- en denk niveau een afgeronde hts-opleiding dan wel hbo-Geodesie, aangevuld met cursussen op het gebied van GIS/GEO-infor- matie ervaring in het schrijven van beleidsnotities goede contactuele eigenschappen organiserend vermogen crea tief en initiatiefrijk, ons aanbod een plezierige, moderne en bedrijfsmatige werksfeer een hoge mate van eigen ver antwoordelijkheid goede opleidings- en ontplooiings mogelijkheden een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie een 36-urige werkweek goede secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals bijvoorbeeld kinder opvang, pc-privé en fietsregeling). enthousiast? Schrijf dan binnen veertien dagen na het verschijnen van deze adverten tie een sollicitatiebrief aan Ineke de Bone-Thorn, senior P en O-adviseur sector Stadswerken, postbus 1086, 2800 BB Gouda, onder vermelding van 'soll.nr.35/01/SW' op de brief en de envelop of bel voor meer informatie naar Anton van der Linde, hoofd van de afdeling Voorbereiding Beheer, telefoon 0182-588316 of 06-51351572. Een assesment kan deel uit maken van de procedure. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2001*9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 48