GIS/LANDMEETKUNDIG MEDEWERKER M/V Een nieuwe vijfsterren gemeente. Dat is de gemeente Woerden. Nieuw omdat Harmeien sinds 1 januari 2001 deel uitmaakt van deze gemeente. Vijfsterren, omdat de vier kernen Kamerik,Zegveld, Harmeien en Woerden, en het prachtige buitengebied hiervoor zo overduidelijk symbool staan. De gemeente Woerden heeft ruim 46.000 inwoners en beschikt over goede woon- en recreatiemogelijkheden en een hoog voorzieningenniveau. Nieuw is ook de organisatiestructuur. Een platte organisatie met een direc tieraad en 16 afdelingen. Bij de gemeente werken ruim 300 mensen. De komende jaren staat een aantal grote projecten op het programma: de ver nieuwing van de binnenstad, het verkeersplan en wijkgericht werken. Voor de afdeling Nieuwe Werken zijn wij op zoek naar een 36 uur per week De functie op hoofdtaken U verricht landmeetkundige werkzaamheden. De werkzaamheden vinden zowel op kantoor als buiten plaats. U levert landmeetkundige tekeningen (onder andere maatplannen) voor privaatrechtelijke overeenkomsten. U verstrekt vastgoedinformatie aan professionele marktpartijen en voor intern gebruik. U bent belast met het applicatiebeheer van het Geografisch Informatie Systeem en het Vastgoed Informatiesysteem. Tevens verricht u ondersteunende werkzaamheden met betrekking tot GIS en VIS beleidsaspecten. U verricht overige werkzaamheden. Wij vragen Wij zoeken iemand met HTS landmeten of een vergelijkbare opleiding. Werkervaring in het vakgebied is een pré. U bent sociaal vaardig en beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. U houdt van zelfstandig werken binnen een collegiaal teamverband. Wij bieden Afhankelijk van ervaring, leeftijd en opleiding bieden wij een salaris van maximaal 6.604- 2.997,-) bruto per maand (schaal 9, norm 1 mei 2001). Het gaat om een indicatief functieniveau. Nog dit jaar zal het definitieve functieniveau worden bepaald. Een arbeidsmarkttoelage is bespreekbaar. De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaar den zoals variabele werktijdenregeling, gemeentelijke spaarregeling, spaarloonregeling, kinderopvangregeling, ruime studiefaciliteiten en mogelijkheden om via het cafetariamodel verlofdagen te kopen/verkopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen. Sollicitatie Uw sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u voor 25 september a.s. richten aan het College van burge meester en wethouders, Postbus 45, 3440 AA Woerden, o.v.v. het functienummer 7.0.94, of per e-mail naar stadhuis@woerden.nl. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u terecht de heer M.C.M. van Dijk, beleidsmedewerker landmeetkunde, telefoon (0348) 428 355 of de heer H.H. Keizer, hoofd van de afdeling Nieuwe Werken, telefoon (0348) 428 322. gemeente WOERDEN GEODESIA 2001-9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 50