GIS-SPECIALIST M/V 449 gemeente Een nieuwe vijfsterren gemeente. Dat is de gemeente Woerden. Nieuw omdat Harmeien sinds 1 januari 2001 deel uitmaakt van deze gemeente. Vijfsterren, omdat de vier kernen Kamerik, Zegveld, Harmeien en Woerden, en het prachtige buitengebied hiervoor zo overduidelijk symbool staan. De gemeente Woerden heeft ruim 46.000 inwoners en beschikt over goede woon- en recreatiemogelijkheden en een hoog voorzieningenniveau. Nieuw is ook de organisatiestructuur. Een platte organisatie met een direc tieraad en 16 afdelingen. Bij de gemeente werken ruim 300 mensen. De komende jaren staat een aantal grote projecten op het programma: de ver nieuwing van de binnenstad, het verkeersplan en wijkgericht werken. Voor de afdeling Nieuwe Werken zijn wij op zoek naar een 36 uur per week Voor de invoering van de vastgoedinformatievoorziening is een van de uitgangspunten: aansluiten bij de ontwikke ling van overheidsloket 2000 op termijn. Hierbij is de Basis Kaart Woerden (BKW) een belangrijke spil binnen het Vastgoed. Het is van het grootste belang dat de Basis Kaart Woerden (BKW) op te waarderen waardoor o.a. het overheidsloket 2000 als informatie voorziening zowel naar de klant als binnen de eigen organisatie ingezet kan worden. In overleg met de beleidsmedewerker vastgoed wordt de ontwikkeling van het GIS-systeem verder vorm gegeven. De functie op hoofdtaken U ontwikkelt het Geografisch Informatie Systeem en de applicaties op het gebied van geo-informatie. U structureert daarbij de geografische bestanden en legt verbanden naar andere data bestanden. U bent de vraagbaak voor de gebruikers van Arclnfo en ArcView en ondersteunt afdelingen bij het gebruik van geo-informatie. U verstrekt geografische informatie aan in- en externen. U ontwikkelt applicaties op het gebied van geo-informatie. U ontwikkelt en vervaardigt een gemeentelijk kaartenbestand. Wij vragen U bent in het bezit van een diploma op HBO-niveau, bij voorkeur HTS-geo-informatica en hebt enige jaren er varing met GIS. U hebt programeerervaring met AML en Avenue. Ervaring met Visual Basic is gewenst. U bezit een analytisch denkvermogen en beschikt over goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardig heden. U kunt zelfstandig als binnen teamverband functioneren en bent bereid tot het volgen van opleidingen. Wij bieden Afhankelijk van ervaring, leeftijd en opleiding bieden wij een salaris van maximaal 6.604,- 2.997,-) bruto per maand (schaal 9, norm 1 mei 2001). Het gaat om een indicatief functieniveau. Nog dit jaar zal het definitieve functieniveau worden bepaald. Een arbeidsmarkttoelage is bespreekbaar. De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaar den zoals variabele werktijdenregeling, gemeentelijke spaarregeling, spaarloonregeling, kinderopvangregeling, ruime studiefaciliteiten en mogelijkheden om via het cafetariamodel verlofdagen te kopen/verkopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen. Sollicitatie Uw sollicitatiebrief en curriculum vitae kunt u voor 25 september a.s. richten aan het College van burge meester en wethouders, Postbus 45, 3440 AA Woerden, o.v.v. het functienummer 7.0.16, of per e-mail naar stadhuis@woerden.nl. Inlichtingen Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer M.C.M. van Dijk, beleidsmedewerker landmeetkunde, telefoon (0348) 428 355 of de heer H.H. Keizer, hoofd van de afdeling Nieuwe Werken, telefoon (0348) 428 322. WOERDEN GEODESIA 2001-9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 51