"Aansturen van projecten, verbeteren van processen en aanspreekpunt zijn voor externe bedrijven." Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Hoofd Projectleider vim T1 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kern taken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijks wegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevor deren van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over achttien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoor waarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijk heden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deel tijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HBO'er Afdeling Basis Ceo-informatie, Delft Het betreft een interessante functie bij de Meetkundige Dienst. De Meetkundige Dienst is gespecialiseerd in geo-informatie, communicatie- en informatietechnologie, en levert daartoe een uitgebreid assortiment producten en diensten. Binnen de dienst wordt productgericht gewerkt en begrippen als kostenbewustzijn, klantgerichtheid en zakelijkheid staan hoog in 't vaandel. U gaat werken bij het cluster Voorbereiding van de productgroep DTB-droog, onderdeel van de afdeling Basis Geo-informatie. Deze afdeling is verantwoordelijk voor de vervaardiging van het Digitaal Topografisch Bestand (DTB) van de natte en droge hoofdinfrastructuur en het Actueel Hoogtebestand Nederland (AHN). Wat u gaat doen: U geeft als integraal project leider leiding aan de uitvoering van opdrachten waarbij vaak meerdere afdelingen en bedrijven betrokken zijn. Daarnaast heeft u als projectleider of -deelnemer inbreng in projecten op het gebied van procesverbetering, productontwikkeling, bedrijfsvoering, public relations, kwaliteitszorg e.d. U bent aanspreekpunt voor externe bedrijven waaraan vliegen, scannen, triangulatie en ver effening wordt uitbesteed. Bovendien stuurt u de afdeling Maatwerk aan, die o.a. belast is met het leggen en onderhouden van paspunten ten behoeve van de foto's die gemaakt worden door vliegmaatschappijen. Wat u hebt gedaan: U hebt een HBO-werk- en -denkniveau op het gebied van geodesie (foto- grammetrie, landmeetkunde, waarnemings- rekenen), en beschikt over kennis van en ervaring met bedrijfsvoering, projectmanagement en automatisering. Verder hebt u goede communi catieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk, en beheerst u zowel de Nederlandse als de Engelse taal. U kunt zelfstandig opereren, maar bent ook samenwerkingsgezind. U hebt een klantgerichte en zakelijke instelling. Belangrijk is ook dat u innovatief bent: u bent dus geen trendvolger, maar een trendsetter. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal 6.399,- 2.904) bruto per maand, exclusief 8% vakantiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Wouters, afdelingshoofd Basis Geo-informatie, telefoon (015) 269 13 57, of met mevrouw K. Ivanova, productmanager DTB-droog, telefoon (015) 269 14 89. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen, graag onder vermelding van vacaturenummer MD-01-35/GE op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan werving@rijkswaterstaat.nl i—Sr.- HM GEODESIA 2001-9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 52