M Gemeente Breda Werkgever naar je hart I Specialist Geo-informatie m/v Breda kan bogen op een roemrijk verleden en een mooie toekomst. De stad is echt 'booming'. Het is er prettig wonen, werken, winkelen en uitgaan. De ligging is strategisch tussen Mainport Rotterdam en het Europese achterland. Steden als Antwerpen en Brussel zijn bij ons om de hoek. Breda klinkt misschien niet zo groot, maar we tellen wel 160.000 inwoners. Wij spelen een centrale rol in onze regio. Wij zijn een grote stad - qua inwonertal zijn wij nummer 8 in Nederland. Wij zijn een historische, en ook een snel ontwikkelende en groeiende stad. Bij ons spelen enkele grote infrastructurele werken, zoals de HSL, de vernieuwing van de A16 en de ontwikkeling van de Spoor- zone. Wij zijn bezig met stadsvernieuwing, ontwikkeling van kantoor- en bedrijfslocaties en de inrichting van de buiten ruimte. Deze inspanningen en activiteiten zijn soms gemeente-overschrijdende projecten en moeten regionaal worden gecoördineerd. Om dit hele proces op adequate wijze te ondersteunen wordt een geo-informatieknooppunt ontwikkeld voor de inwinning, het beheer en de distributie van alle daarvoor relevante ruimtelijke informatie. Als Specialist Geo-informatiesystemen werk je mee aan de realisatie van het Geo-informatieknooppunt. Het gebruik van GIS en CAD zijn volop in ontwikkeling bij ons. Je drukt mede je stempel op de wijze waarop wij onze geografische systemen inrichten, beheren en ontwikkelen. Jij gaat daarin een voortrekkersrol spelen. Jij bent verantwoordelijk voor de goede werking van onze GIS- en CAD-applicaties. Jij zorgt ervoor dat we optimaal gebruik kunnen maken van onze geometrische en administratieve data en systemen voor de beheer- en ontwerpprocessen. Het beleid binnen onze gemeente op het gebied van informatievoorziening is uitge sproken vooruitstrevend. Het geo-informatieknooppunt levert een belangrijke bijdrage aan de verwerkelijking van dat beleid en vormt een directe vertaling naar de praktijk. Jij gaat mogelijkheden analyseren, ontwikkelingen in kaart brengen en nieuwe wegen verkennen. Daarmee krijg je de kans vorm te geven aan de ontwikkelingen op het gebied van GIS en CAD. Het actief volgen van dit vakgebied is jouw hobby. Je geeft graag gevraagd en ongevraagd advies over mogelijkheden tot kwali teitsverbetering. Je hebt een visie over en kennis van de (on-) mogelijkheden van GIS voor nu en straks. Je bent minstens Hbo'er en hebt ervaring met GIS en CAD. Je bent communi catief en schriftelijk vaardig. Je bent initiatiefrijk en resultaat gericht. Je bent positief ingesteld ten aanzien van verande ringen en vernieuwingen. Wil jij vormgeven aan onze stad en je stempel drukken op onze ontwikkelingen, stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatie naar de heer M. van der Muren, plv. hoofd van de afdeling P&O van de dienst RME, Postbus 3920, 4800 DX Breda, of mail naar mac.van.der.muren@breda.nl. Eerst wat meer informatie? Gerard van Schijndel beantwoordt graag je vragen. Bel hem op (076) 529 36 15 of mail hem op ghm.van.schijndel@breda.nl. Kijk ook op www.breda.nl voor aanvullende informatie over (werken in) onze stad. GEODESIA 2001*9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 54