Gemeente Breda Werkgever naar je hart Operator/Opnemer Geo-informatie Breda kan bogen op een roemrijk verleden en een mooie toekomst. De stad is echt 'booming'. Het is er prettig wonen, werken, winkelen en uitgaan. De ligging is strategisch tussen Mainport Rotterdam en het Europese achterland. Steden als Antwerpen en Brussel zijn bij ons om de hoek. Breda klinkt misschien niet zo groot, maar we tellen wel 160.000 inwoners. Wij spelen een centrale rol in onze regio. Wij zijn een grote stad qua inwonertal zijn we nummer 8 in Nederland. Wij zijn een historische, en ook een snel ontwikkelende en groei ende stad. We kennen tal van grote en kleine projecten op het gebied van infrastructuur (zoals de HSL, Al6 en Spoorzone), stadsontwikkeling en stadsvernieuwing. Als onze Operator/Opnemer ga je een gespleten leven leiden. Je wordt namelijk op de afdeling Landmeten en Geo-informatie een van de weinigen die zich moet opdelen tussen de binnen- en de buitendienst. Dit betekent het uitvoeren van zowel binnen- als buitendienstwerk - zaamhederi. De binnendienstwerkzaamheden zullen in het algemeen de overhand hebben. Die 'opdeling' is geen toeval. Jij krijgt namelijk een belangrijke rol in de integratie van de beide disciplines. Nu werken deze vooral in het verlengde van elkaar. Vakmatig is Breda een interessante werkomgeving. Wij hebben veel verschillende civieltechnische werken in uitvoering. Wij doen op het gebied van landmeten en geo detische verwerking vrijwel alles in eigen beheer. Van het uitzetten van rooilijnen en leidingen tot het meten van een DTM. Als operator (je binnendienstfunctie) houd je je bezig met de opbouw en het onderhoud van onze gegevensverzamelingen. Je maakt en onderhoudt maten- plannen en levert geo-informatie aan interne en externe klanten. Als opnemer (je buitendienstbaan) voer je alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden uit. Je meet topografie in en zet maten uit in het terrein. Je verwerkt de verkregen meetgegevens met de computer en beoordeelt de kwaliteit. Je bent dus verantwoordelijk voor het gehele traject van voorbereiding tot oplevering. De mate waarin je jezelf verdeelt over binnen en buiten zal variëren en wordt in hoge mate door jezelf bepaald. Je hebt minstens mbo-niveau op het gebied van geodesie. Je hebt ervaring met landmeetkunde en als CAD-operator. Je bent flexibel, collegiaal, en klant- en resultaatgericht. Je staat positief tegenover vernieuwingen en levert daaraan een actieve bijdrage. Ben jij de gespleten persoon die wij zoeken, stuur dan binnen 10 dagen je sollicitatie naar de heer M. van der Muren, plv. hoofd van de afdeling P&O van de dienst RME, Postbus 3920, 4800 DX Breda, of mail naar mac.van.der.muren@breda.nl. Eerst wat meer informatie? Patrick Tax beantwoordt graag je vragen. Bel hem op (076) 529 9046 of mail hem op pacfm.tax@breda.nl Kijk ook op www.breda.nl voor aanvullende informatie over (werken in) onze stad. GEODESIA 2001-9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 55