Beleidsmedewerker Geometrische Basisregistratie Vastgoed GEMEENTE ▼VEENENDAAL "Wie is maatvast?. In verband met het vertrek van één van de medewerkers binnen het bureau Grondzaken en Landmeten van de afdeling Stadsinrichting is een vacature ontstaan voor een In het hart van Nederland en aan de rand van de randstad ligt de m/v voor 36 uur per week gemeente Veenendaal, vierde gemeente binnen de provincie Functie-inhoud Utrecht. Met 60.500 inwoners, z'n Adviseren over beleidsaspecten m.b.t. de geometrische basisregistratie en het overige vastgoed werkterrein; - Beheren van de geometrische basisregistratie; - Signaleren van ontwikkelingen op het gebied van geometrische basisregistratie; - Onderhouden van contacten met leveranciers; - Verstrekken van vastgoedinformatie, zowel intern als extern; - Verrichten van overige binnen het bureau voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen - H.B.O. Geodesie; - Enige jaren relevante werkervaring; - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - Een dienstverlenende instelling. bedrijvigheid en voorzieningen is het een gemeente waar het goed werken, wonen en recreëren is. Veenendaal is een groene gemeente, gelegen tussen de Utrechtse Heuvelrug en de Gelderse vallei. Tegelijkertijd biedt de ligging aan de Al 2 een optimale bereikbaarheid. Bedrijven en instellingen vestigen zich graag in deze gemeente. De Veenendaalse gemeenschap is betrokken en veelkleurig. Ruimte voor eigen identiteit en respect gaan hand in hand. Opvallend vaak wordt de gemeente Salaris ook door anderen gewaardeerd. Maximum salaris tot 6.604,00 bruto per maand. Veenendaal werd eerder verkozen Aanvullend op het salaris gelden diverse aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. tot de groenste gemeente van Europa en tot fietsstad van Inlichtingen Nederland. Onlangs is Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer S. (Stef) Verwelius Veenendaal in de top tien (bureauhoofd Grondzaken en Landmeten) telefoon: 0318-538564 of de heer J.A. (André) Franken gekomen van grotere (beleidsmedewerker geometrische basisregistratie vastgoed) telefoon: 0318-538754. vestigingslocaties buiten de stedelijke gebieden. Meer informatie over de gemeente Veenendaal en onze vacatures kun je lezen op de website www.veenendaal.nl. Ben je geïnteresseerd? Richt je brief CV dan vóór 29 september 2001 aan het college van B&W van de gemeente Veenendaal, Postbus 1100, 3900 BC Veenendaal, onder vermelding van vacaturenummer 2001-50Geo. Geen acquisitie. GEODESIA 2001-9

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 56