Medewerker Geo-informatie m/v Bij de sector Bouwen en Wonen, afdeling Geo-inforrnatie, zal met ingang van 1 oktober 2001 een vacature ontstaan voor de functie van voor gemiddeld 36 uur per week De afdeling Geo-informatie zorgt voor het vervaardigen en bijhouden van de geometrische vastgoedgegevens. De koppeling van de geometrie aan de a/n gegevens gebeurt binnen het vastgoedinformatiecentrum, dat ook onderdeel uitmaakt van de afdeling. De gemeente Hoogeveen maakt hiervoor o.a. gebruik van software pakketten GEOCAD, MOVE en GEOGRAPHICS. De afdeling bestaat uit een team van 7 medewerkers. Voor de functie van medewerker geo-informatie zoeken we naar een nieuwe enthousiaste mede- werker(ster) die zelfstandig alle voorkomende terreinmetingen kan verrichten. Bent u die medewerker(ster), dan bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de meetgegevens en de verwerking daarvan tot een tekening. Functie-inhoud: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: het verrichten van grondslagmetingen, detailmeting, en deformatiemetingen; verwerken van de terreingegevens; het uitzetten voor de aanleg van nieuwe wegen en rooilijnen; het inventariseren van terreinmutaties. Functie-eisen: We vragen een medewerker die: een afgeronde opleiding MBO landmeetkunde heeft; aanvullende opleidingen voor Gis toepassingen heeft gevolgd; ervaring heeft met de landmeetkundige software (bij voorkeur GEOCAD, MOVE, MICROSTATION); ervaring op het gebied van kadastrale grensvorming heeft; zelfstandig, maar ook in teamverband kan werken; beschikt over goede contactuele en schriftelijke vaardigheden; klantgericht denkt; in bezit is van rijbewijs B. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring voorlopig bepaald op maximaal 5.161 ,-(€ 2.342,-) bruto per maand (functieniveau 7). De gemeente Hoogeveen laat alle functies opnieuw beschrijven. De definitieve inschaling zal plaatsvinden na de afronding van het proces van functiebeschrijving en functie waardering. Overige informatie: Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer W.D.Th. Rozeboom, hoofd van de afdeling Geo-informatie, telefoonnummer (0528) 29 17 40. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Gemeente Hoogeveen, afdeling P&O, Postbus 20000, 7900 PA Hoogeveen, onder vermelding van vacaturenummer 01-38 op de enveloppe. U kunt hem ook zenden naar: m.j.koopmans@hoogeveen.nl. Vrouwen, mensen behorende tot etnische minderheden en gehandicapten die aan de functie-eisen voldoen, genieten bij gelijke geschiktheid de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2001-9 <D 4) 0> so Hoogeveen (53.000 inwoners) ligt in het fraaie Zuidwest- Drenthe. Wonen in Hoogeveen is wonen in het groene Drenthe met alle hedendaagse stedelijke voorzienin gen in de buurt. De gemeente heeft naast aantrekkelijke nieuwbouwwijken en een vernieuwd stads centrum, een breed onderwijsaanbod, een nieuwe schouwburg en muziekschool, een mega-bioscoop en een goed geoutilleerd ziekenhuis. Er zijn goede verbindingen via de weg en de spoorwegen. Er zijn ruim 450 medewer kers in dienst bij de gemeente. De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren en een bestuursdienst. Meer informatie over (de gemeente) Hooge veen vindt u op de Internet-site www.hoogeveen.nl. I GEMEENTE HOOGEVEEN

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 57