Sales Manager Project Manager Wij zijn een toon aan ge vend bedrijf in de boeiende wereld van de spitstechnologie. Wij doen o.m. aan atmosferisch onderzoek, milieumonitoring, ontwikkeling van GIS-applicaties, luchtfotografie, fotogrammetrie, teledetectie en hydrografie, waarbij wij gebruik maken van de meest vooruitstre ven de technieken in ons domein. Voor een aantal van onze activiteiten zijn wij wereldleider. Wij hebben meerdere filialen in binnen- en buitenland. In het kader van onze expansie in binnen- en buitenland zoeken wij voor onmiddellijke indiensttreding in onze vestiging in Breda: Uw taken: U onderhoudt onze commerciële relaties met overheden, bedrijven, ingenieursbureaus, etc. en bouwt deze verder uit. U bent verantwoordelijk voor de commerciële opvolging van projecten, inclusief prijsberekening en evaluatie. Uw profiel: U heeft een academische opleiding in de Geodesie of Geografie. Enige commerciële ervaring is voor deze functie noodzakelijk. U woont in de buurt van Breda of bent bereid er te gaan wonen. Uw taken: U staat samen met de Sales Manager in voor het onderhouden van de commerciële relaties en het verder uitbouwen ervan. U volgt de projecten intern op, stuurt bij waar nodig en houdt de klant op de hoogte van de evolutie van de projecten. Uw profiel: U heeft een HBO-opleiding in de Geodesie, Cartografie of Geo-lnformatica of u heeft een andere HBO-opleiding en een sterke interesse voor Geografische Informatiesystemen. Enige commerciële ervaring is een pluspunt. U woont in de buurt van Breda of bent bereid er te gaan wonen. Ons aanbod: Een internationale en hoogtechnologische werkomgeving. Een boeiende en uitdagende job waarin u zichzelf verder kan ontplooien. Een aangename werksfeer. Herkent u zich in één van deze profielen? Schrijf dan een brief (met c.v. en pasfoto) waarin u uw wensen inzake jobinhoud, bedrijfsfilosofie en salaris laat kennen aan: EUROSENSE B.V. Postbus 4923 4803 EX Breda t.a.v. ir. K. Zuidweg Acquisitie door selectiebureaus n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEODESIA 2001-10

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 45