A cl I 1M di IE IN GIS - MEDEWERK ER M/V 36 uur per week Wageningen is een ruim 700 jaar oude stad met 34.000 inwoners, prachtig gelegen aan de grenzen van de Utrechtse Heuvelrug, de Veluwe en het rivierenlandschap van de Betuwe. Door de aan wezigheid van het Wageningen Universiteit en Research Centrum (WUR) en een groot aantal kennisintensieve bedrijven en (onderwijs)instellingen, onderscheidt de stad zich van steden van gelijke omvang. De bijzondere samenstelling van de bevolking (relatief jong, hoog opgeleid, veel natio naliteiten), een gevarieerd en hoog voorzieningenniveau, veel cultuur en een actief verenigingsleven zijn daar voorbeelden van. De gemeente Wageningen heeft haar ambtelijke organisatie ingedeeld in vijf sectoren: Bestuur, Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM), Openbare Werken, Maatschappelijke Zaken en Brandweer. Er werken ruim 300 mensen in een open, directe en informele organisatie cultuur. Voor de sector VROM, afdeling Geo-Informatie zoeken wij een De afdeling Geo-Informatie bestaat uit een zeer gewaardeerd team van 6 medewerkers verdeeld over binnen- en buitendienst. Door verschuiving van taken en het aangekondigde vertrek van het huidige afdelingshoofd met een FPU-regeling, is deze aantrekkelijke en uitdagende functie ontstaan. De functie: Onze toekomstige collega zal zich in hoofdzaak gaan bezighouden met: - bewerken van de Digitale Basis Kaart Wageningen tot gestructureerde GIS-data; - gegevensbeheer en onderhoud van diverse administratieve vastgoedregistraties; - ontwikkelen van integrale digitale vastgoed bestanden en de kwaliteitszorg daarvoor; - het vervaardigen en onderhouden van GIS- maatwerkkoppelingen; - het ondersteunen van de organisatie bij de ontwikkeling van het OL2000-concept; - applicatiebeheer AKR, zowel administratief als grafisch: - het verstrekken van informatie en het adviseren bij onroerend goed transacties; - het onderhouden van contacten met Kadaster inzake GBKN en kadastrale kaart; - de vervaardiging van matenplannen en thema tisch kaartmateriaal. Het profiel: Voor een adequate vervulling van de functie denken wij aan een persoon die: Ejtn het bezit is van een hbo-opleiding geo- jnformatie/geodesie; kennis heeft van en ervaring heeft met MicroStation-1, Oracle en Access; et vermogen heeft flexibel, efficiënt en stress bestendig in te spelen op nieuwe ontwikkelingen en taken binnen het vakgebied; - in staat is zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen functioneren; - een collegiale en klantgerichte instelling heeft; - bereid is aanvullende opleidingen te volgen; - zich mondeling en schriftelijk goed kan uitdrukken. Wij bieden: Een zeer afwisselende baan in een prettig team van collega's. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een salaris van maximaal f 6.604,— 2.996,76) (functieschaal 9) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Definitieve waardering van de functie dient nog plaats te vinden. Daarnaast kent de gemeente een aantrekkelijk pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Henk van Schuijlenborgh, hoofd van de afdeling Geo-Informatie, tel. (0317) 49 28 40, dan wel met Jan Dijkstra, plv. afdelingshoofd, tel. (0317) 49 28 41In de procedure is opgenomen een kennismaking met enkele medewerk(st)ers van de afdeling. Ook een assessment kan onder deel uitmaken van de procedure. Wanneer u belangstelling heeft voor deze functie dagen wij u uit om een briefte schrijven waarin u ons duidelijk maakt waarom u de juiste persoon bent op deze plaats. LI kunt een brief, tot tien dagen na plaatsing van deze advertentie, zenden aan Burgemeester en Wethouders van de gemeente Wageningen, afdeling Bpo, Postbus I 6700 AA Wageningen onder vermelding van vacaturenummer 01.09.03.86. Plaatsing van deze advertentie geschiedt op basis van een zorgvuldige mediakeuze, telefonische acquisitie stellen wij derhalve niet op prijs. GEODESIA 2001-10

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 49