Studiereis Heerbrugg februari 2002 PROGRAMMA Zaterdag 2 februari 2002 Vertrek vanuit Utrecht naar Leica Geosystems Heerbrugg, Zwitserland per luxe touring- Zondag 3 februari 2002 Ontspanning of inspanning in de sneeuw. Maandag 4 februari 2002 Ontvangst, productinformatie en bezoek aan de fabrieken. Dinsdag 5 februari 2002 Terugreis. Tijdens deze 4-daagse studie reis maakt u een rondleiding door onze hoofdvestiging in Heerbrugg. Een bezoek aan de fabrieken staat hierbij centraal. Wij laten u kennis maken met de fabrieken: Wiltronic AG Elektronica Polymeca AG Behuizing Mechaniek SwissOptic AG Lenzenfabriek Naast het bezoek aan de fabrieken zullen wij u uitleg geven over de nieuwste landmeetkundige ontwikke lingen op het gebied van hard- en software. Eigen bijdrage op basis van een tweepersoonskamer Fl. 450,-. Toeslag één persoonskamer Fl. 100,-. Voor deze studiereis is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Aanmelden kan vóór 31 december 2001 door bovenstaande antwoordstrook in te vullen en te faxen naar: Leica Geosystems B.V., Matilde Siklosi, Fax: 070 307 89 29 Aanmelden per e-mail is ook mogelijk: matilde.siklosi@leica-geosystems.com Deelname geschiedt op basis van volgorde aanmelding. Bij voldoende inschrijvingen ontvangen de deelnemers in januari een bevestiging en overige informatie. Wij zullen ons het recht voorbehouden om bij te weinig inschrijvingen de studiereis te annuleren Voor vragen kunt u ook telefonisch contact opnemen met: Matilde Siklosi telefoonnummer. 070 - 307 89 04.

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 19