43ejaargang 2001-11 509 en 541 528 546 507 507 550 554 557 558 558 GEODESIA komt ELF maal per jaar uit (juli en augustus gecombineerd). ISSN: 1385-7517 Geodesia Tijdschrift voor Geodesie en Geo-Informatie Geo-informatie bij gemeenten - de stand van zaken Een inleiding over de geodetische gemeente Zes praktijkverhalen uit de gemeentelijke wereld: Snelle mutatieverwerking GBKN in Capelle aan den IJssel Peilen van havens LM-groep gemeente Reusel-De Mierden 3D-toepassingen in gemeenteland Een vreemde eend in de bijt Verzamelkaart leidingen In het kader van het themanummer 'Geo-informatie bij gemeenten' is aan alle 504 Nederlandse gemeenten een vragenformulier gestuurd. De resultaten van de enquête worden beschreven, gegroepeerd rond de onderwerpen producten, middelen, personeel, organisatie en stellingen. Vijf bijdragen waarin de zienswijze van een aantal mensen op de geodetische functie bij de gemeenten wordt gegeven. Kansen voor geodetische functie bij gemeenten Gemeenten en de GBKN Geo-informatie en gemeenten - een Gelderse provinciale kijk Werken aan de gemeentelijke vastgoedinformatiehub Een geodeet bij gemeenten - bruggenbouwer in de informatie-archipel Een praktijkbezoek aan een aantal gemeenten leverde vier sfeerimpressies op: Geo-Informatie Eindhoven en de drie GBK's Gemert-Bakel in de overgang Geo-Informatie in Terneuzen: waar blijft het GIS? Geo-Informatie in Beverwijk: een speciaal geval In een gesprek tussen zes gemeentelijke geodeten, zowel uit kleine als uit grotere gemeenten, is dieper ingegaan op een aantal aspecten van het thema geo-informatie bij gemeenten. Hoewel de meningen regelmatig flink verschilden, kwam men gezamenlijk tot de conclusie: werken als geodeet bij de gemeente is interessant en biedt volop kansen en mogelijkheden. Gemeente-eilanden in de geo-zee Agenda Van het web Reactie op 'Uit de losse pols' Informatie Personalia Colofon Stichting Geodesia www.geodesia.nl 508 Irwin van Hunen K. Smit W. Mostert T. van Sambeek H. van Schuijlenborgh en D. Eulink C. Kollen en G. Scholtens J. Fischer 514 Diversiteit troef! Irwin van Hunen 522 F. Heuvelmans L. Murre M.P.J. van de Ven R. ten Kroode en L. Brouwer M. Jellema Theo Scheele Gemeente- geodeten in gesprek Irwin van Hunen Theo Scheele GEODESIA 2001-11

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 3