Wie zorgt ervoor dat iedereen gehoord wordt in Zuid-Holland? Teamleider Meetploeg (Waddinxveen) Bij de provincie Zuid-Holland zit je er middenin www.werkenbij.zuidholland^ P Zuid HoLlAND Duurzame oplossingen bieden voor verkeer en vervoer. De aanspraken van economie, milieu, wonen en recreëren op de schaarse ruimte met elkaar in balans brengen. De cultuur laten bloeien. Stedelijke gebieden vitaal houden. Wel eens nagedacht wie daarin het initiatief neemt? De provincie Zuid-Holland. Door initiëren, inspi reren en regisseren brengen we alle partijen om de tafel. Daarnaast hebben we ook uit voerende taken, zoals het beheer en onder houd van wegen en recreatiegebieden. Mensen zoals jij vinden in de provincie Zuid-Holland een werkgever met toekomst. Je 2.000 aan staande collega's zijn enthousiast over hun arbeidsvoorwaarden, zoals 48 vrije dagen bij een fulltime betrekking en uitstekende ontwikkelings- 36 uur, max. bruto jaarsalaris 65.546 29.744, vac.nr. DRM/01.017 mogelijkheden. Kijk op www.werkenbij.zuidholland.nl voor uitgebreide omschrijvingen van deze en andere functies of bel (070) 441 73 09 voor een informatiepakket. Je kunt ook direct schrijven naar de provincie Zuid-Holland, t.a.v. het secretariaat van de afdeling P&O, kamer C 367, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag (onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop). We nodigen vooral arbeidsgehandicapten, minderheidsgroepen en vrouwen van harte uit te reageren. Genoemd bruto jaarsalaris is inclusief 8% vakantietoeslag en 2,75% eindejaarsuitkering. Acqui sitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 57