Processen in beweging zetten oranjewoud Landmeter m/v Projectingenieur Geo-informatie m/v Reageer nu Als veelzijdig advies- en ingenieursbureau zijn wij van Oranjewoud betrokken bij duizenden studies, plannen en projecten. We doen constructieve en creatieve voorstellen op het gebied van infrastructuur, stedelijke ontwikkeling, landelijk gebied en milieu; belangrijke items bij de inrich ting van Nederland. Het team Informatievoorziening levert een belangrijke basis voor onze werkzaamheden. Ter ondersteuning van dit team zijn wij voor onze vestigingen Almere en Oosterhout op zoek naar enthousiaste collega's. (vacaturenummer 01-3-21) is een functie waarin je zelfstan dig landmeetkundige werkzaamheden uitvoert. Het accent ligt daarbij op situatiemetingen, hoogtemetingen en het uitzetten van gebouwen en kunstwerken, je bent een op lossingsgerichte mbo'er met ten minste twee jaar ervaring. Kennis van GPS en pencomputer is in je voordeel. Oplossingsgericht denken en besluitvaardigheid zijn voor waarden om in deze baan succesvol te zijn. Bovendien maakt een nauwgezette en gestructureerde werkwijze jou tot een uitblinker in je vak. Een rijbewijs is noodzakelijk. (vacaturenummer 01-3-23) is een functie waarin je zorg draagt voor een goede opbouw en onderhoud van admi nistratieve en geometrische beheerbestanden. Ook ben je verantwoordelijk voor het bewaken van de kwaliteit gedurende het productieproces. Wanneer zich knelpunten voordoen, ben je in staat oplossingen aan te dragen. Als hbo'er of mbo'er met enkele jaren ervaring kun je werken met Microstation, AutoCAD, InFoCAD, ArcView en Arclnfo. Kennis van SQL en Oracle is in je voordeel. Een initiatief rijke werkhouding maakt jou tot een uitblinker in je vak. Bij Oranjewoud wacht je een inspirerend werkklimaat, waarin jouw doortastende werkhouding en goede communicatieve vaardigheden volledig tot hun recht kunnen komen. Sta je open voor een belangrijke wending in je carrière, kijk dan voor meer informatie over deze functies op www.oranjewoud.nl of bel Ronald van den Hoek: (036) 530 84 32. Geïnteresseerd? Stuur dan je brief met curriculum vitae, voorzien van vacaturenummer op brief en envelop, binnen 14 dagen naar onderstaand adres: Ingenieursbureau Oranjewoud B.V. Human Resources, t.a.v. Harry Wagter Postbus 10044 1301 AA ALMERE E-mailen kan ook: hrm.midden@oranjewoud.nl Heerenveen Deventer Almere Rijswijk Capelle a/d IJssel Goes Oosterhout Geleen GEODESIA 2001-11

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 58