ww Topcorv Coördinator Verkoop Landmeetkundige Systemen m/v (buitendienst) Topcon is al ruim 70 jaar producent van o.a. landmeetkundige, laser- en machinebesturingssystemen. Wereld wijd zijn ruim 4.000 medewerkers voor Topcon actief. Dankzij innova tieve productontwikkelingen en een sterk distributienetwerk groei de Topcon in de laatste jaren naar een leidinggevende positie op de wereldmarkt. Topcon Nederland te Bunschoten is verantwoordelijk voor de marketing, verkoop en technische ondersteu ning van het Topcon programma in Nederland; daartoe beschikt ze onder meer over een modern service center voor onderhoud, reparatie en kalibratie. Op het gebied van landmeetkundige systemen maakt Topcon een specta culaire ontwikkeling door. Zo introduceerden wij in de afge lopen maanden een compleet nieuwe en unieke GNSS-lijn, een uiterst snel werkend Solo-Survey- System en twee geavanceerde 3D machinebesturingssystemen. Met deze ontwikkelingen benadrukt Topcon haar 'commitment' naar de markt als leidinggevende industrie van plaatsbepalingssystemen. Gezien de groeiende vraag naar deze systemen en onze overige land meetkundige instrumenten zijn wij op zoek naar een zelfstandige en enthousiaste: Je wordt verantwoordelijk voor de verdere uitbouw van het actuele landmeetkundige Topcon programma onder onze afnemers binnen de overheid, ingenieursbureaus, het onderwijs, aannemers in de utiliteits- en woningbouw en de infrabouwers. Het betreft een functie waarin je met veel verschillende bedrijfscul turen te maken krijgt en contacten onderhoudt op allerlei niveaus. Daarbij vormen ook aspecten als marketing, relatiebeheer en tech nische ondersteuning een belangrijk onderdeel van deze functie. Primair is dan ook een flexibele, klantgerichte instelling in combi natie met een gedegen technische achtergrond. Vereisten: Opleiding en/of ervaring op bij voorkeur HTS-niveau Relevante ervaring met landmeetkundige instrumenten, verwerkingssoftware en GPS-systemen Zelfstandige en actieve instelling Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Ervaring in een commerciële functie is een pre Voor deze functie geldt dat je komt te werken in een klein en enthousiast team binnen een informele organisatie, die gezien haar groei voldoende toekomstmogelijkheden kan bieden. Een ieder, die door zijn of haar inzet, het mede mogelijk maakt onze groeiplannen ook daadwerkelijk te realiseren, zullen wij graag navenant honoreren. Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met de heer A.P.J. Messing, hoofd verkoop bij Topcon Nederland, 06-53 642 971. Voor meer informatie over Topcon raadpleeg: www.topcon.nl Bij interesse voor deze functie ontvangen wij graag dit bericht met ingevulde achterzijde binnen 14 dagen retour bij: Topcon Nederland, t.a.v. de heer A.P.J. Messing, Postbus 72, 3750 GB Bunschoten of op faxnummer (033) 299 29 33.

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 31