CYC LOME DIA GEGEVENSBEHEERDER (M/V) CycloMedia International N.V. is een snel groeiend bedrijf, gespecialiseerd in ruimtelijke optische registraties en de daarvoor in eigen beheer ontwikkelde technologie. Centraal in CycloMedia's product staan digitale panoramafoto's (cyclorama's), die systematisch met speciale fisheye camera's vanaf auto's worden opgenomen. Een cyclorama maakt het mogelijk om met een PC) op iedere opnamelocatie letterlijk 360 graden rond te kijken. Dit geeft een zeer realistisch beeld van een omgeving, zonder dat men daarvoor de deur uit hoeft. Recent is gestart met de opname van de Optische Basisregistratie Nederland. In deze foto grafische databank wordt het gehele land vanaf de openbare weg, binnen en buiten de bebouwde kom, vastgelegd met circa 4.000.000 cyclorama's die jaarlijks worden geactualiseerd. De databank is via Internet toegankelijk en wordt commercieel geëxploiteerd op basis van abonnementen. Ook in het buitenland worden regelmatig projecten uitgevoerd. Optische registraties zijn een belangrijke bron van informatie voor veel soorten gebruikers en bij diverse toepassingen. Voorbeelden hiervan zijn: makelaars, verzekeraars, gemeentebelastingen, woningcorporaties, bouw- en woningtoezicht, welstand, riool-, groen- en wegbeheer, steden bouw, energiebedrijven, politie en brandweer, toerisme en recreatie. In verband met onze groei hebben wij een vacature voor een die als een spin in het web betrouwbare informatie levert over de productievoortgang en die begrijpt wat erbij komt kijken als duizenden gebruikers een kwalitatief hoogwaardige databank raadplegen. UW TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN Verdere ontwikkeling van de datastructuur van optische en geografische gegevens. Selectie en invoering van een gegevens- beheersysteem. Beschrijven en bewaken van relevante procedures. Vaststellen en controleren van kwaliteits normen van ingewonnen gegevens. Gegevensoverdracht naar de internetserver. Vaststellen en handhaven van gegevens beveiliging. Bewaken van integriteit en actualiteit van zowel optische als aanvullende gegevens. Opzet en vervaardiging van rapportages. UW PROFIEL HBO werk- en denkniveau. Kennis van en aantoonbare ervaring met geo-in for matievoorz ie ning. Goede sociale en communicatieve vaardigheden. Accuraat, flexibel, pro-actief, zelfstandig èn teamgericht. Wij bieden Verantwoordelijk en uitdagend werk. Een plaats in een groeiende organisatie. Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Een uitstekende werksfeer. Heeft u interesse? Stuur ons dan uw motivatie, voorzien van uw CV. Voor nadere informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot: CycloMedia International N.V., dhr. BfBeers, Postbus 68, 4180 BB Waardenburg Tel.: 0418 63 39 72 Fax: 0418 63 33 14 E-mail: bbeers@cyclomedia.nl Internet: www.cyclomedia.nl GEODESIA 2001-12

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 48