Stadsontwikkeling zoekt een GIS-medewerker m/v Hilversum mediastad Nieuwe impuls Stadsontwikkeling timmert aan de weg voor 36 uur per week Algemene Geo-informatie Je taken Je profiel Hilversum Wij bieden Belangstelling Hilversum, stad van 82.000 inwoners, is trots op zijn vele jonge monumenten, het prachtige groen en vooral op de talrijke multimediabedrijven die hier Imn geschie denis en hun toekomst hebben. Een stad vol leven, stijl en kwaliteit, met goede voorzieningen en een prettig leefklimaat. Een stad ook waar nog het nodige te doen valt: verkeer, financiën, de bevordering van toerisme en city-marketing, de verdere ontwikkeling van de binnenstad. Dit vraagt om een krachtige aanpak van gemeentebestuur en ambtelijke organisatie. Aan het begin van deze nieuwe eeuw staat Hilversum voor belangrijke uitdagingen. Om de stad vitaal te houden zijn ingrepen noodzakelijk. Dit moet zorgvuldig gebeuren, want we willen zijn exclusieve architecto nische en stedenbouwkundige karakter behouden. Ook willen we de stad bereikbaar houden voor bezoekers en werknemers van buiten en tegelijkertijd leefbaar en veilig voor de bewoners. En we willen ons blijven profileren als multimedia- stad. De ontwikkelingen in deze sector zijn even onvoorspelbaar als boeiend. Voor ons ligt er de uit daging om snel en adequaat op de nieuwste ontwikkelingen in te spelen en de regie in handen te houden. We zijn een dienst in de schijnwer pers van publiek en politiek. Samen met bewoners en marktpartijen wer ken we aan een levendige, veilige, vitale, plezierige en dynamische stad. Samen met jou willen we de schouders eronder zetten, collegiaal en in een prettige werksfeer. De dienst wordt bestuurd vanuit een moderne managementstijl, op basis van heldere afspraken met het bestuur. Stadsontwikkeling is een zelfstandige dienst die zoekt naar nieuw talent dat zich herkent in het volgende profiel: prestatiegericht, integrale samenwerker, flexibel, klantgericht en creatief. Het team Landmeten en Vastgoed registratie is onlangs omgevormd tot de afdeling Geo-informatie. Het werkterrein van de afdeling strekt zich uit van inwinnen en verwerken van gegevens, het leveren van (digitale) ondergronden, tot het beheren van het GKS. De afdeling werkt productgericht. De mede werkers hebben productverantwoor delijkheid. De afdeling bestaat uit 11 medewerkers. Je legt grafisch-administratieve kop pelingen en genereert hieruit nieuwe producten. Je initieert nieuwe ont wikkelingen (internet/intranet) en je begeleidt en adviseert bij GIS-ont- wikkelingen bij andere afdelingen. Je hebt een helpdeskfunctie t.a.v. Microstation, MGE en Geomedia. Minimaal HBO-opleiding op het gebied van informatica, applicaties op het gebied van landmeetkun de/cartografie óf affiniteit met het vakgebied, en academisch werk- en denknivo; goede contactuele vaar digheden; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; ervaring op het vakgebied; kennis van Microstation, MGE-SX, SQL Plus en Geomedia. Je salaris bedraagt maximaal 7.342,-/€ 3.332,- bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek en afhankelijk van oplei ding en ervaring. Voor meer informatie over de inhoud van de functie kun je je wenden tot mevrouw M.E. de Jong, hoofd Geo-informatie, telefoon (035) 629 21 74. Voor informatie over de procedure kun je contact opnemen met Donnie Fielmich, P&O-adviseur, telefoon (035) 629 20 73. Je schriftelijke reactie kun je, binnen twee weken na verschij nen van dit blad, richten aan de directeur van de dienst Stadsont wikkeling, postbus 9900, 1201 GM Hilversum, onder vermelding van vacaturenummer P201/01/54. De gemeente Hilversum biedt aan trekkelijke secundaire arbeidsvoor waarden, zoals flexibele werktijden, opleidingsmogelijkheden, betaald ouderschapsverlof, pc-privé-project en een bedrijfskinderopvangregeling. Hilversum wil een afspiegeling zijn van de maatschappij en stimuleert gehandicapten en mensen die tot een culturele minderheid behoren om te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid hebben zij voorrang. Voor deze vacature wordt gelijk tijdig intern en extern geworven. Interne kandidaten hebben een voorrangsrecht. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld GEODESIA 2001-12

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 51