Senior die het cluster Landmeten en wegontwerp aanstuurt Werk van Waarde. Dat is wat u zoekt in uw carrière. Bij de Provincie Limburg vindt u dat werk. De continue ontwikkelingen in Limburg staan garant voor een even interessante als veelzijdige werkomgeving, waarin u steeds weer te maken krijgt met nieuwe uitdagingen en verantwoorde lijkheden. Zo zijn we actief op het terrein van de ruimtelijke ordening, groen, verkeer en vervoer, milieu en water, economie en welzijn. Intensieve samenwerking en interactie met de externe omgeving staan hoog in het Limburgse vaandel en vormen de basis voor een constructieve aanpak en oplossing van uiteenlopende provinciale vraagstukken. De organisatie is sterk in beweging. Onderwerpen die momenteel in ons ontwikkelingsbeleid centraal staan, zijn onder meer verplatting van organisatiestructuren, integraal management, resultaatgerichtheid en projectmatig werken. Verder speelt cultuurverandering een belangrijke rol, waarbij we de aandacht steeds meer richten op openheid, duidelijkheid en samenwerking. [vac. nr. 2001RSR02] [1,0 fte] [salarisindicatie: max. f 122.000,-/€ 55.361,- (schaal 14) bij een volledige werkweek] [Werkomgeving] De afdeling Ruimtelijke Informatievoor ziening ondersteunt de Provincie bij de vorming en uitvoering van integraal gebiedsgericht beleid door het aanleggen, beheren, ontsluiten en voortdurend verbeteren van een integraal ruimtelijk gegevensbestand. De afdeling bestaat uit drie clusters: Landmeten en wegontwerp, GIS en cartografie en Projecten. [Functie- inhoud] Als senior van het cluster Landmeten en wegontwerp vervult u een coachende en inhoudelijk aansturende rol en u stimuleert een goede samenwerking. Daarnaast bewaakt u de inhoudelijke kwaliteit en consistentie van de producten en u plant de werkzaamheden in overleg met uw medewerkers. U werkt mee aan de ontwikkeling van het jaarplan voor de afdeling, stelt deelplannen op voor uw cluster en maakt voortgangsrapportages. In het kader van contractmanagement stelt u, in samenspraak met de klant afdelingen, service-levelagreements en projectplannen op. U maakt deel uit van het managementteam van de afdeling en neemt deel aan in- en extern overleg. [Functie-eisen] U beschikt over een voltooide academische opleiding Geodesie of een gelijkwaardig niveau op andere wijze verworven. Daarnaast heeft u kennis van geografische informatie- en databasemanagementsystemen. Leidinggevende ervaring is een pre, maar u heeft in ieder geval leidinggevende capaciteiten. Verder bent u communicatief sterk, u weet mensen te motiveren, heeft een resultaatgerichte instelling en bent gewend onder druk te werken. [Meer informatie] Neem contact op met de heer mr. L.J.M. Direks, hoofd van de afdeling Ruimtelijke Informatievoorziening, tel. (043) 389 73 36, of met de heer W.J.M. Claassens, waarnemend senior, tel. (043) 389 76 10. [Solliciteren] Indien u belangstelling heeft voor deze functie, zien wij uw sollicitatie graag binnen 14 dagen tegemoet. U dient deze te richten aan het college van Gedeputeerde Staten, t.a.v. de afdeling Personeel, postbus 5700, 6Z02 MA Maastricht, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. De Provincie streeft ernaar meer vrouwen te benoemen In hogere functies. Vrouwen die aan de functie-eisen voldoen, worden daarom uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Ook streeft de Provincie ernaar meer allochtonen in dienst te nemen. Sollicitanten die tot deze doel groep behoren, verzoeken wij dit in hun brief kenbaar te maken, in de laatste fase van de procedure schakelen we een vertegenwoordiging van de afdeling in. [Aanstelling] In het kader van het mobiliteitsbeleid bij de Provincie geldt als uitgangspunt dat u in principe na maximaal vijf jaren intern van functie wisselt. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De Provincie Limburg biedt mogelijkheden tot kinder opvang. De functie kan ook in deeltijd worden uitgeoefend. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer Informatie: www.limburg.nl Provincie Limburg De Provincie maakt werk van Limburg GEODESIA 2001-12

(NGT) Geodesia | 2001 | | pagina 54