fö ARCADIS Part of a bigger picture Infrastructuur, gebouwen, milieu, communications ....maar een geo-informant, een verzamelaar van ruimtelijke gegevens. Ons werk bestaat uit veel meer dan alleen landmeten. Van dag tot dag verandert Nederland en de ruimte is er schaars. De beslissingen over de inrichting van ons land moeten daarom zorgvuldig worden genomen. ARCADIS is betrokken bij planning, ontwerp en realisatie van veel veranderingen in onze leefomgeving. Wij helpen bij de ruimtelijke inpassing van al die projecten en leggen de veranderingen vast in kaarten, informatiebestanden en modellen. Ons werk bestaat uit meten, verwerken en presenteren van ruimtelijke gegevens. Onze werkzaamheden dragen zichtbaar bij aan de veranderingen in onze leefomgeving. Zorgvuldige inrichting van ruimte in Nederland betekent veel werk voor mensen uit ons vak gebied, daarom zijn wij op zoek naar collega's die in staat zijn de meest actuele expertise en de laatste technologische inzichten toe te passen in sprekende projecten. Altijd rekening houdend met de omgeving, omdat elk project als 'part of a bigger picture' wordt gezien. Wij zijn geïnteresseerd in jou als collega als je pas bent afgestudeerd in de studierichting geo- informatie/geodesie op MBO/HBO niveau. Wij zoeken enthousiaste collega's voor onze vesti gingen in Arnhem, Assen, Apeldoorn, Amersfoort, Hoofddorp en Den Bosch. Je bent bij ARCADIS op je plaats als je ondernemend, betrokken en gedreven bent. Wij bieden je de ruimte om je zowel vakinhoudelijk als persoonlijk te ontplooien, maar vooral de voldoening om samen met je collega's te werken aan de kwaliteit van de leefomgeving met technisch geavanceerde hulpmiddelen. Heb je interesse? Neem contact op met Fer Saelman, HR Adviseur of Wim van Pijkeren, Manager Geo-regio's Tel (026) 377 89 13, e-mail geo-info@arcadis.nl Of bezoek ons op www.arcadis.nl

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 2