ijsseq X N 350 Elke gemeente heeft ruimte nodig voor ontwikkeling, De vraag is: waar krijgt u de ruimte? Holten-Oost Rijssen-West Medewerker Geometrische/ Basisregistratie Vastgoed Rijssen. Reken daar maar op. afrit 27 In de gemeente Rijssen, per 1 januari 2001 door herindeling ontstaan uit de voormalige gemeenten Holten en Rijssen, zijn wij gewend de mouwen op te stropen. Vanuit onze gemeente slaan verscheidene nationaal en internationaal gerenommeerde ondernemingen hun vleugels uit. Toch is het niet alleen dynamiek wat de klok slaat. Zo ligt de gemeente Rijssen aan de voet van de prachtige Holterberg; Nationaal Park in oprichting. Deze balans tussen actie en rust regisseert het beleid van onze gemeente. De ligging langs de A1 zorgt ervoor dat de Randstad vlot bereikbaar is en werkt aanstekelijk op de zuigkracht en ondernemingszin van Rijssen. Bij onze gemeente (met 35.000 inwoners) worden nieuwe collega's die ook van aanpakken weten met open armen ontvangen. Dat wij alle ruimte houden voor eigen initiatief en stevig willen investeren in persoonsgerichte opleidingstrajecten spreekt wat ons betreft voor zich. Momenteel hebben wij een vacature voor een m/v In het team van de sector Ruimte, afdeling Dienstverlening, taakveld Grondzaken voor 36 uur per week bent u verantwoordelijk voor het beheer van de geometrische basisregistratie en de taken die hier betrekking op hebben. U verzamelt gegevens voor de diverse kaarten, voert deze in en analyseert ze. U verzorgt de voorbereiding van administratieve inspecties, inventarisaties en objectinspecties, u stelt overzichten en themakaarten op en u toetst bouwdossiers aan de grensgegevens. Ook het verstrekken van eigendoms- en kadastrale gegevens, vastgoedinformatie en andere betrokken informatie maakt deel uit van uw takenpakket. Functie-eisen Wij zoeken een betrokken collega die beschikt over: een relevante opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MBO Geodesie; goede sociale en contactuele vaardigheden en een dienstverlenende instelling. Ons aanbod Afhankelijk van opleiding en ervaring functieschaal 8 (maximum 2.654,00 per maand). Op termijn is uitloop naar schaal 9 mogelijk (maximum 2.997,00). Aanstelling vindt plaats in algemene dienst. R## gemeente Informatie Voor informatie kunt u bellen met de heer A.C. van Eek, afdelingshoofd Dienstverlening, telefoonnummer 0548-854772. Uw sollicitatiebrief met c.v. dient u vóór 1 februari a.s. te richten aan: de gemeente Rijssen, college van burgemeester en wethouders, postbus 244, 7460 AE Rijssen. Geen acquisitie bezoekadres Schild 1 Rijssen Smidsbelt 6 Holten postadres postbus 244 7460 AE Rijssen t 0548-854854 f 0548-854855 e gemeente@rijssen.nl wwww.rijssen.nl GEODESIA 2002-1

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 39