tAedewerk(st)er beheer geografische informatievoorziening Wij helpen anderen... ...wie helpt ons? Waterschap Roer en Overmaas Kontek-KPD Engineering B.V. Assistent Projectleider Het waterschap Roer en Overmaas, gevestigd te Sittard, is belast met de waterkering en het water- kwantiteitsbeheer in het gebied, groot ca. 100.000 ha., omvattende Zuid-Limburg en een gedeelte van Midden-Limburg ten oosten van de Maas. Bii de afdeling Communicatie en centraal informatiebeheer is een vacature ontstaan voor een (vacaturenummer 2002-1) Taken: Advisering over ontwikke lingen, knelpunten en wensen op het gebied van geogra fische informatievoorziening. Inrichting en beheer van databeheer- en datadis- tributiesystemen t.b.v. een optimaal gebruik van geo grafische en administratieve registraties. Bewaking van de structuur, de kwaliteit en de integriteit van basisregistraties, inclusief beheer- en werk procedures. Instructie en ondersteuning van GIS-beheerders en -gebruikers. Kennis van en ervaring op Functie-eisen: Een voor de functie relevante opleiding op Hbo-niveau (bij voorkeur Geo-informatica). het gebied van geografische informatiesystemen (GIS). Kennis van relationele databases. Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 2.959,56 bruto per maand (schaal 9 Salarisschalen waterschaps- personeel). Het definitieve functie- en salarisniveau moet nog worden vastgesteld. Inlichtingen over de vacante functie kunnen worden verkregen bij de heren J.H.A. Pergens en J.H.M. Delsing, telefonisch bereikbaar onder nummer 046-4205700. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen één week na het verschijnen van deze advertentie te worden gezonden aan het dagelijks bestuur van het waterschap Roer en Overmaas, Postbus 1 85, 61 30 AD Sittard, onder vermelding van het vacature nummer op brief en envelop. De afdeling Civiele Techniek Geodesie voert o.a. landmeetkundige projecten uit voor Rijkswaterstaat, lokale overheden, nutsbedrijven en ingenieursbureaus. De landmeetkundige werkzaamheden bestaan ondermeer uit topografiemeting, hoogtemetingen en CAD-werkzaamheden. Vestigingen te Oegstgeest, Oss, Lelystad en Bolsward Er wordt veel gebouwd in Nederland. Als gevolg hiervan is er een groeiende behoefte aan informatie. Daarom zijn wij op zoek naar een gemotiveerde medewerker die meehelpt aan de projecten van onze opdrachtgevers en zo meebouwt aan de groei van ons bedrijf en zijn eigen carrière. Voor de vestiging Lelystad/Oss zijn wij op zoek naar een die de projectleider ondersteunt bij de planning en organisatie van de afdeling Geodesie. Hij bereidt onder andere de werkzaamheden voor en werkt deze uit. Tevens begeleidt hij de binnen- en buitendienst en onderhoudt hij contacten met klanten. Hij beschikt over een opleiding MBO landmeetkunde of gelijkwaardig. Ervaring in soortgelijkwaardige werkzaamheden is een must. Hij moet zowel zelfstandig als in een teamverband kunnen werken en in het bezit zijn van een rijbewijs. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae kunt u richten aan: Kontek Engineering B.V., t.a.v. mw. C. Lindhout, Postbus 331, 8200 AH Lelystad. Voor meer informatie over bovenstaande functie belt u naar 0320 - 24 14 54 (dhr. C. J. G. J. ten Brinke) of stuurt een E-mail naar geo@kontek-kpd.nl GEODESIA 2002-1

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 40