Cartograaf - Landmeter m/v Waterschap Zeeuwse Eilanden bij de afdeling Cartografie Hydrografie van de sector Waterkeringen: 37 uur p/w, vac.nr. 01/42 - - Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl naar aanleiding van deze advertentie wordt ijs gesteld en wordt ook niet gehonoreerd. Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, voor aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, voor een optimaal peilbeheer, voor een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en voor zuivering van het afvalwater. Water schap Zeeuwse Eilanden voert deze taken uit in de provincie Zeeland in het gebied boven de Westerschelde. Het hoofd kantoor is tot medio 2003 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. De organisa tie is onderverdeeld in vier sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Aan het hoofd van de organisa tie staat de secretaris directeur. Bij waterschap Zeeuwse Eilanden wordt een cultuur nagestreefd waarin voor alle mede werkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoordelijk heid en differentiatie in de beloning. Meer infor matie over Zeeuwse Eilanden kunt u vinden op www.wze.nl. Functieinformatie De Cartograaf - Landmeter heeft o.m. de volgende taken: het zelfstandig verrichten van uitzetwerkzaamheden en terreinmetingen met behulp van GPS-apparatuur en/of zelfregistrerende tachymeter; het geautomatiseerd verwerken van de digitale terreinopnames tot digitale kaartbestanden. Het zwaartepunt van de werkzaamheden zal liggen op mobiele cartografie. Functie-eisen MBO-opleidingsniveau (bij voorkeur Landmeten); kennis en kunde van de toepassingen van digitale cartografie; ervaring met bovengenoemde werkzaamheden (m.n. met GPS, computer en randapparatuur) strekt tot de aanbeveling; in bezit van rijbewijs B; zelfstandig kunnen werken; verplichte tetanusvaccinatie; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 5.099,00 (€2.131,83)"bratö-perffia3TiTi èb wordt - personeelsbestand vergroten: Sollicitanten uit deze het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en beloningsbeleid waarbij de aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit leidt onder meer tot het toekennen van periodieke salaris verhogingen. Een medewerker komt in aanmerking voor een prestatiebeloning wanneer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Informatie Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantoor uren bellen met het hoofd van de afdeling Cartografie Hydrografie van de sector Waterkeringen, Johan van Cranenburgh (telefoon 0113-241333). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 29 januari 2002 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. secretaris-directeur, mr.drs. J.A. de Visser, Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-mail kan ook: (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeld het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in het onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantie toelage (8%) én eindejaarsuitkering (1,5%). doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. De afdeling Cartografie Hydrografie is een dienstverlenende afdeling voor de gehele organisatie en vervaardigt en beheert digitale kaartproducten. Voor dit doel beschikt de afdeling over een peilvlet, een meetploeg en cartografen. Bij het uitvoeren van de werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van geautomatiseerde meet-, reken- en tekensystemen. De gegevens worden door de afdeling Cartografie Hydrografie door middel van een Geografisch Informatie Systeem toegankelijk gemaakt voor de gehele organisatie. Bij deze afdeling werken momenteel 14 medewerkers onder leiding van een afde lingshoofd. Arbeidsvoorwaarden Het waterschap heeft een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder het pensioenreglement van het ABP en de ziektekosten regeling IZR. Door het kopen of verkopen van verlof is

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 41