jïjGRO Ünsjitil Aankomend Projectleider M/V Ervaren landmeter M/V MEETING THE CHALLENGE OF NATURE Fugro-lnpark is een gespecialiseerd inge nieursbureau op het gebied van geo-informa- tie, ondergrondse infrastructuur en civiele techniek. Fugro-lnpark verzamelt, bewerkt, beheert en interpreteert geo-informatie en past deze kennis toe op een breed terrein. Wij geven geo-informatieve adviezen, voeren pro ject- en interim-management en ontwikkelen applicaties op maat, gebaseerd op de nieuwste GIS-technologie. Wij verzorgen de complete werkvoorbereiding, zoals het inmeten van basiskaarten, het uitzetten van profielen, het doen van revisiemetingen, engineering, besteksvoorbereiding en toezicht op de uitvoering. Fugro-lnpark maakt deel uit van de wereldwijd opererende Fugro-groep - met 6 divisies, 80 werkmaatschappijen, 200 vestigingen in meer dan 45 landen en 5.700 medewerkers één van de grootste ingenieursbureaus op het gebied van geotechniek, geo-informatie en survey, zowel op land als offshore. Fugro-lnpark heeft ruim 500 medewerkers en is verdeeld in de divisies Energie, Water Industrie; Overheid Bouw; FLI-MAP; Railinfra Telecom en Geo-ICT, met locaties in Amsterdam, Arnhem, Breda, Leeuwarden, Leidschendam (hoofdkantoor). Maastricht en Utrecht. Voor de divisie Energie, Water Industrie in Leeuwarden en voor de divisie Overheid Bouw in Amsterdam zoeken wij de volgende nieuwe collega's: (kantoor Leeuwarden) Uw functie in hoofdlijnen: Begroten en calculeren van projecten. Het verrichten van verschillende technisch-inhoudelijke werkzaamheden. Stroomlijnen van werkprocessen. Het begeleiden van medewerkers. Voeren van overleg met opdrachtgevers. Het bewaken van de kwaliteit van de projecten. Wij vragen voor deze functie: Opleiding HBO Geodesie of Civiele techniek. Leidinggevende capaciteiten. Kennis van landmeetkundige werkzaam heden, zowel in het veld als op kantoor. Kennis van CAD/GIS-pakketten, database systemen, GPS, berekeningssoftware, etc. Grote mate van zelfstandigheid. Representativiteit en goede contactuele eigenschappen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Commerciële vaardigheden en een flexibele opstelling. In het bezit van rijbewijs B. (kantoren Leeuwarden en Amsterdam) Uw functie in hoofdlijnen: U voert de meest voorkomende landmeet kundige meetwerkzaamheden zelfstandig uit. Op termijn geeft u leiding aan verschil lende meetploegen. U bent verantwoordelijk voor de verrichte landmeetkundige bereke ningen en voor het juiste gebruik, onderhoud en afstelling van landmeetkundige appara tuur. Uw belangrijkste taken zijn verder: Het verzorgen van rapportage van de bij de metingen behorende veldwerken. Het op de juiste wijze gebruikmaken van geautomatiseerde systemen en het toe passen van diverse meetprocedures. Het bijhouden van uw vakkennis en inbrengen van innovaties. Wij vragen voor deze functie: Opleiding op MBO-niveau (met minimaal 10 jaar werkervaring) of op HBO-niveau (met minimaal 5 jaar ervaring). Bekendheid met het gebruikte instrumen tarium, en landmeetkundige procedures en principes. Goede contacuele eigenschappen. Ervaring in een leidinggevende functie. Goede schriftelijke en mondelinge uitdruk kingsvaardigheid in combinatie met commerciële vaardigheden en een klantgerichte instelling. In het bezit van rijbewijs B. Goede lichamelijke conditie. Wij bieden voor beide functies: Uitdagend en afwisselend werk bij de marktleider in Nederland op het gebied van geo-informatie. Een prettige en collegiale werksfeer. Grote mate van zelfstandigheid en ruimte voor eigen initiatief. Ruime en zeer interessante doorgroei mogelijkheden, zowel bij Fugro-lnpark als bij andere bedrijven binnen de Fugro-groep. Informatie en sollicitatie: Meer informatie over de functies op kantoor Leeuwarden kunt u krijgen bij de heer J.M. van der Veer, telefoon 058 - 233 90 26, of de heer H. Kooistra, telefoon 058 - 233 90 22. Meer informatie over de functie op kantoor Amsterdam kunt u krijgen bij de heer H.J. van Ommen, telefoon 020 - 651 08 78. Uw schriftelijke sollicitatie - voorzien van cv en met vermelding van de desbetreffende functie - kunt u binnen 14 dagen sturen naar Fugro-lnpark B.V., afdeling P O, Postbus 3000, 2260 DA Leidschendam. Verzamelen, verwerken, veredelen en presenteren van gegevens Civieltechnische werkvoorbereiding en engineering Databeheer en -management Consultancy, project- en interim-management en software-ontwikkeling Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 43