een GIS Landmeetkundige Gemeente Helden Helden zoekt Helden Gemeente Helden, Dynamiek door kwaliteit en techniek 36 uur per week Ben jij de man/vrouw die wij zoeken om ons team Landmeten (4 fte) binnen de dynamische afdeling Nieuwe Werken van de sector Grondgebied te versterken? Wij zoeken: Gemeentehuis met n| de modernste faciliteiten Natuurlijke omgeving, ruimte voor recreatie 6 dorpskernen, elk met een eigen karakter Je werkt geheel zelfstandig en bent verant woordelijk voor de uitvoering van het totale productieproces, op het gebied van Gis- beheer en landmeetkundige werk zaamheden Je bent als subbudgethouder verantwoordelijk voor de uitvoering van het totale productieproces van het toegewe zen subproduct of project, te weten de (proces)planning, de inzet en beheersing van middelen en daarbinnen bevoegd tot het aangaan van verplichtingen. Voor het realiseren van de vastgoed infor matievoorziening is een concept ontwik keld waarin de administratieve en geome trische basisregistraties de basis vormen. Binnen een projectorganisatie wordt de ont wikkeling van het vastgoedconcept verder vorm gegeven. Je ontwikkelt en realiseert de inrichting van een logische, technische en fysieke structuur van de geografische gegevensverzamelingen en legt verbanden naar andere bestanden. Op landmeetkundig gebied plan je de pro cesgang, bewaak je de middelen en zorg je voor de aflevering binnen de overeengeko men termijn. Je controleert en coördineert de samenwer king en gegevensuitwisseling van en met het Kadaster. Je draagt zorg voor de landmeetkundige maatvoering (grondslag) voor stedenbouw kundige, civieltechnische en bouwkundige plannen en projecten. Functie-eisen: Opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HTS-Geo informatica aangevuld met enke le jaren ervaring op het betreffende vakge bied. Kennis van relevante programmatuur op het gebied van databasebeheer en geo- informatie en een analytisch denkvermo gen. Wij bieden: Een uitstekend pakket aan primaire en se cundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een salaris dat zal worden afgestemd op op leiding en ervaring, met een maximum van 3.332,-- bruto per maand (schaal 10). Informatie: Wil je meer weten over deze functie dan kun je een informatiepakket aanvragen via mle@helden.nl of telefonisch contact op nemen met het hoofd van de afdeling Nieuwe Werken, dhr. Ing. J.W.M. Simons, doorkiesnummer 077-306 67 52. Middelbaar onderwijs op alle niveaus Helden, dat ligt op de grens van Noord- en Midden-Limburg, is een toekomstgerichte gemeente met een landelijk karakter. De gemeente, met een grondgebied van bijna 7.000 ha, vervult een centrumfunctie in de regio en heeft bijna 20.000 inwoners. Er is een gevarieerd aanbod van bedrijven in met name de industriële, agrarische en ambachtelijke sector en het midden- en kleinbedrijf. Met een vooruitstrevende en moderne visie biedt Helden haar inwoners uitstekende voorzieningen op het gebied van wonen, onderwijs, cultuur, recreatie en welzijn. Sollicitatie: Je schriftelijke sollicitatie o.v.v. de vacature kun je binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan: Burgemeester en Wethouders van Helden Postbus 7000 5980 AA PANNINGEN Ambitieuze plannen voor winkel-, woon- en industriegebieden GEODESIA 2002-2

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 31