f-3 I GEODESIA Landmeetkundig medewerker Uw maatvaste partner HB Milieukundig en Cultuurtechnisch Adviesbureau B.V. in Schagen is een jong en dynamisch adviesbureau werkzaam in de randstad en de noordelijke provincies. Haar activiteiten laten zich samenvatten in drie onderdelen; milieukundig advies, civiel-/cultuurtechnisch advies en landmeten. Onze opdrachtgevers zijn de overheden, waterschappen, rijkswaterstaat, woning bouwverenigingen, architectenbureau^, bouw- en aannemings bedrijven, projectontwikkelaars, de industrie en particulier w o N O Ter verdere professionalisering van onze afdeling landmeetkunde zijn wij op zoek naar een De functie -» U verzorgt de voorbereiding en verwerking van landmeetkundige metingen en uitzetwerk voor een diversiteit aan (infrastructurele en bouwkundige) projecten en opdrachtgevers. Indien nodig assisteert u de landmeters in het veld. U levert een actieve bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de afdeling. Uw profiel -» U heeft een mbo/hbo - opleiding landmeetkunde met enige jaren ervaring. Tevens heeft u ervaring met AutoCad of een gelijkwaardig tekenprogramma en een goed gevoel voor automatisering. U heeft een flexibele en servicegerichte instelling en communiceert makkelijk. In uw werk laat u zien goed zelfstandig en nauwkeurig te kunnen werken. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer ing. S.D. Terwee bereikbaar onder telefoonnummer 0224 21 23 65 ('s avonds 020 693 24 82) Wij bieden u een moderne en dyna mische werkkring waar initiatief en persoonlijke ontwikkeling wordt gesti muleerd. U kunt uiteraard rekenen op een passende salariëring gekoppeld aan een goed secundair arbeidsvoor waardenpakket met ruimte voor opleiding. Als u zich in het profiel herkent en de functie voor u een nieuwe uitdaging betekent dan kunt u uw sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen sturen naar: HB Milieukundig en Cultuurtechnisch Adviesbureau B. V. Postbus 390 1740 A) Schagen. Milieukundig en Cultuurtechnisch Adviesbureau B.V www.hbadvies.nl INGENIEURS BUREAU Tijdschrift voor geodesie en geo-informatie Interessante lezerskring Geodesia bereikt een buitengewoon interessante doelgroep. Het actuele maandblad wordt gelezen door leden van de aangesloten verenigingen, beleidsbepalers bij overheids- en gemeentediensten, architecten-, ingenieurs- en geodetische bureaus alsmede stafmedewerkers in de bouwwereld en aanverwante branches. Een interessante lezerskring die relatief goedkoop kan worden bereikt. Met een advertentie in Geodesia! Advies Water Grondzaken Ruimte Groen Civiel Cartografie Bodem Milieu GIS Landmeten bij advisering, voorbereiding, uitvoering en begeleiding van landmeetkundige projecten telefoon fax e-mail internet Mauritsstraat 1 7 Postbus 75 4140 AB Leerdam (0345) 63 96 96 (0345) 63 96 66 post@ingbcc.nl vAvw.inqbcc.nl WESTERUM PUBLICITEIT BV Advertentie-exploitatie Geodesia Wintereik 38 - 5682 HM Best Tel. (0499) 398689 - Fax 374497 westbest@wxs.nl GEODESIA 2002-2

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 34