^'f-bekeerrter wi/v Kom werken in Elburg! i/JX Assistent Landmeter m/v Landmeetkundige m/v De organisatie van de gemeente Elburg bestaat uit twee sectoren en een stafafdeling. Voor de afdeling ruimte en grond, taakonderdeel landmeten, van de sector openbare ruimte zoeken wij een Kom werken in Elburg! Elburg is een veelzijdige en goed bereikbare gemeente met historie, natuurschoon en recreatie op de Veluwe. De gemeente Elburg is voor haar 21.000 inwoners een doelmatige en dienstverlenende instelling en voor haar ruim 175 medewerkers een aantrekkelijke werkgever. Gemeente Elburg De GIS-beheerder wordt belast met: werkzaamheden ten behoeve van het opzetten en het beheer van het GIS; het verzorgen van de koppelingen tussen de verschillende gegevensverzamelingen; het vormgeven aan procedures met betrekking tot het gebruik en de bijhouding van het GIS-systeem en het vastleggen hiervan in protocollen; het ontwikkelen van producten voor het uitbreiden en automatiseren van het gemeentelijk vastgoedinformatie systeem; het ondersteunen van de medewerkers van de organisa tie bij het ontwikkelen van vaardigheden ten behoeve van het gebruik van CAD/GIS; het vervaardigen van thematische kaarten; het opstellen en uitvoeren van complexe queries en het vervaardigen van standaard queries ten behoeve van de eindgebruikers van het GIS; het verrichten van ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van de opzet en de bijhouding van de diverse registraties op de afdeling; het applicatiebeheer van de GIS-en raadpleegprogrammatuur. De GIS-beheerder dient te beschikken over: een hbo-opleiding geodesie/geo-informatica; het vermogen om zelfstandig complexe situaties uit te werken; kennis van of ervaring met CAD/GIS (bij voorkeur Infocad); goede communicatieve vaardigheden; het vermogen om in teamverband te werken. Arbeidsvoorwaarden: De gemeente Elburg kent aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals flexibele werktijden, opleidingsfaciliteiten, een fiscaal vriendelijke regeling voor de aanschaf van een personal computer en regelingen op het gebied van sparen, zorg en hypotheek. De aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring en vindt voorlopig plaats in schaal 9, maximaal 2.997,— bruto per maand. Op dit moment vindt een ronde van functie beschrijving en -waardering plaats. Informatie: Als u nadere informatie wenst over deze functie, kunt u contact opnemen met Henk van Renselaar, sectorhoofd Openbare Ruimte, telefoonnummer (0525) 688 630. Uw sollicitatie kunt u tot 1 maart 2002 richten aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 70, 8080 AB Elburg, onder vermelding van vac.gis op de linkerbovenhoek van de envelop. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Koop Groep Koop Tjuchem b.v., werkmaatschappij van de Koop Croep, is een wegenbouwmaatschappij met vestigingen in Nieuw-Vennep, Amsterdam en Groningen. De onderneming verricht beton-, grond-, weg- en waterbouwkundige werken door heel Nederland. De Koop Groep is een nationaal en internationaal werkende groep ondernemingen, die zich onder meer bezighoudt met activiteiten op het gebied van pijpleidingaanleg, wegenbouw, burgerlijke en utiliteitsbouw, telecommunicatie en industrie. De Koop Groep heeft ca. 4900 medewerkers en een jaaromzet van ongeveer 805 miljoen. Wegens uitbreiding van haar werkzaamheden zoekt Koop Tjuchem b.v. enthousiaste kandidaten voor de functies van: Voor diverse projecten in Zuid-Holland en Brabant De functie: In deze functie werk je nauw samen met een Landmeter. Samen voeren jullie zelfstandig uiteenlopende landmeetkundige werkzaamheden uit, zoals het verzorgen van de maatvoering op civieltechnische werken, het uitvoeren van topografische opnames of het verrichten van diverse soorten uitzetwerk. Werkje graag buiten en vind je het interessant om met computers en moderne apparatuur te werken, dan is deze functie echt iets voor jou. Wij vragen: minimaal een opleiding op VBO/VMBO-niveau; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; een flexibele en enthousiaste instelling; rijbewijs B; dit strekt tot aanbeveling. Voor onze binnendienst in Nieuw-Vennep De functie: Ter ondersteuning van de afdeling Engineering, voer je zelfstandig uiteenlopende landmeetkundige berekeningen uit, zoals het voorbereiden en uitwerken van topografische opnames, het voorbereiden van uitzetwerkzaamheden van de buitenploegen en het verrichten van Autocad of MX-werkzaamheden. Daarnaast help je mee met het verder ontwikkelen van de afdeling Engineering. Wij vragen: minimaal een opleiding op MBO-niveau (bijvoorbeeld Landmeetkunde) of gelijkwaardig; affiniteit met wegenbouw; enige jaren praktijkervaring; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; bereidheid zich in moderne meettechnieken te verdiepen; een flexibele en enthousiaste instelling. Voor beide functies geldt Voor deze functies bieden wij een fulltime dienstverband, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden tot verdere ontplooiing en het volgen van cursussen in het vakgebied. Bij Koop Tjuchem b.v. heerst een professionele en goede sfeer in een informele organisatie. Interesse? Indien je geïnteresseerd bent in één van de functies, zien wij graag jouw reactie zo spoedig mogelijk tegemoet. Jouw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, dien je te richten aan: Koop Tjuchem b.v., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 185, 2150 AD Nieuw-Vennep of per e-mail naar personeelszaken@gww.koop.nl. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Linda Witvoet (telefoon 0252 628628). Wij zijn ook te vinden op internet: www.kooptjuchem.nl. Koop Tjuchem b.v. GEODESIA 2002-2

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 40