O ^klmelo dé complete stad Hl «SMIS 1IK ik Gemeente I-V" -w< Medewerker Vastgoedinformatie GIS Vo r-' P* "J TW Almelo een stad met ruim 70.000 inwoners benut haar kansen. Want de stad ontwikkelt zich snel. Op het gebied van wonen, van werken en leven, maar ook op het gebied van sociale infrastructuur, architectuur en cultuur. Een stad die haar inwoners kansen biedt. Met stadsvernieuwingsprojecten, met 'groe ne' longen, die tot in het centrum reiken, met vernieuwend jongerenbeleid. Een stad waar gewerkt wordt. In het kader van het Grote Steden Beleid heeft Almelo haar missie in de Stadsvisie beschreven. Die missie voor 2010 is de complete, compacte stad voor de omliggende regio te zijn. Een aantrekkelijke woon-, leer- en werkstad waar niemand onvrijwillig aan de kant staat. Met een bruisende stadscultuur voor jong en oud. De mens, in al haar diversiteit, staat centraal. Dat is Almelo. Daarbij past de filosofie van samen wer ken met mensen die ideeën hebben en met mensen die willen werken voor de stad. Om deze doelstellingen te bereiken is o.a. een organisatieontwikkelingproces (GOAL) ingezet. Als werkgever streeft de Gemeente Almelo naar professionaliteit. Een organisatie waarin medewerkers in staat zijn samen met de burgers, bedrijven en instellingen bedreigingen om te zetten in kansen. Belangrijke voorwaarde daarbij is de recente keuze voor een organisatiestructuur met één dienst, met de gemeentesecretaris als eindverantwoordelijke, eenheid van leiding en integraal management. Daarbij past een coachende, enthousiasmerende stijl van leidinggeven en het creëren van een vitale werkomgeving. De gemeente Almelo wil een klantgerichte, resultaatgerichte, flexibele en interactieve organisatie zijn, waar betrokkenheid, enthousiasme en samenwerking de belangrijkste cultuurkenmerken zijn. De gemeentelijke organisatie telt ongeveer 670 medewerkers en is nu nog opgebouwd uit vier diensten. Met ingang van 1 januari 2002 gaat de gemeente Almelo naar een ééndienststructuur met zeven lijnafdelingen en drie stafafdelingen. TWENTE De huidige dienst Stadswerk Almelo bestaat uit de afdelingen Stadsontwerp, Wonen, Economische Ontwikkeling, Milieu, Stadsbeheer, Facilitair Bedrijf en Dienstondersteuning. De dienst heeft als missie een duurzame, leefbare en dynamische stad met tevreden bewoners. Voor de afdeling Wonen, productgroep Vastgoedinformatie, zijn wij op zoek naar een: Wat gaat u doen? U ontwikkelt beleidskaders voor huidige en toekomstige ontwikkelingen ten aanzien van het gemeentelijk vastgoedinformatiesysteem (GIS) en u implementeert het systeem. U coördineert landmeetkundige binnen- en buitendienstwerkzaamheden en bent het eerste aanspreekpunt voor dagelijkse vragen. Ook bent u verantwoordelijk voor kwali teitsverhoging van de werkprocessen van de productgroep. Bent u dat? U heeft een afgeronde FIBO-opleiding Geodesie of Geo-informatica, ruime ervaring in het vakgebied en bent toe aan een volgende stap. U bent een creatieve teamplayer en het werken in een informele sfeer spreekt u aan. U zoekt graag de samenwerking en de afstemming met andere disciplines en vraagt om kritische feedback. Daarnaast bent u communicatief (zowel schriftelijk als mondeling) goed onderlegd. Ons aanbod: Wij bieden u een aantrekkelijke functie binnen een innovatief team met ambitie. Afhankelijk van uw profiel bedraagt het salaris maximaal 3.332 bruto per maand (schaal 10) bij een volledige werkweek (36 uur). De gemeente Almelo beschikt over uit stekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals betaald ouderschapsverlof, bedrijfskin deropvang, ABP pensioenregeling en studiefaciliteiten. Reageren? Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing. H.G.J. Bruins (productgroepmanager Vastgoedinformatie) op telefoonnummer 0546-541460. Voor informatie over de werving- en selectieprocedure kunt u contact opnemen met de heer J.W. Vaartjes, (Personeel Organisatie) op telefoonnummer 0546-541156/ j.vaartjes@almelo.nl Geïnteresseerden kunnen voor 4 maart 2002 per brief reageren (voorzien van CV). U kunt deze sturen naar: gemeente Almelo, t.a.v. de heer J.W. Vaartjes, (Personeel Organisatie), Postbus 5100, 7600 GC Almelo. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.cctwente.nl GEODESIA 2002-2

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 43