Productmanager Senior procesmanager Maatvoering Adviseur Landmeten en Vastgoedinformatie Voor de afdeling Maatvoering zijn wij al langer op zoek naar een ervaren geodeet als: schaal 11, max. 3838,- (vac.nr. DSO 36) De functie Als senior procesmanager Maatvoering combineer je ontwikkelingstaken met operationele taken. Je bent verantwoordelijk voor de werkprocessen van de afdeling: maatvoering, grondslag en juridisch tekenwerk en bent de spil in de productie organisatie. Je doet voorstellen om de werkprocessen te optimaliseren, voor nu, maar ook voor de toekomst en coördineert de implementatie van de voorstellen. Je operationele taak is het aannemen en (laten) uitvoeren van diverse opdrachten, zoals het vervaardigen van matenplannen, uitzettingen, hoogtemetingen, grondzaken tekenwerk en kadastrale vorming. Je komt te werken in een team met 2 procesmanagers en diverse tekenaars en landmeters. Je onderhoudt zelf het contact met collega's en externe klanten en je geeft leiding aan de productiemedewerkers. Je fungeert daarbij als rechterhand van de afdelings manager en als coach voor de twee procesmanagers. Jouw inbreng Je hebt een HBO-opleiding geodesie/geo-informatica en je bent goed op je vakgebied. Je kunt goed organiseren en uitstekend communiceren. Voor de afdeling Basisregistraties zijn wij op zoek naar een: schaal 9, max. 2997,- (vac.nr. DSO 25) De functie Binnen een team van 20 mensen ben jij verant woordelijk voor de kwaliteit van de producten. Je weet als geen ander hoe ze te maken en weet precies wat er naar de klant gaat. I Iet gaat vooral om het topografische en cartografische bestand van Den Haag en daarvan afgeleide producten. Je wordt bétrokken bij de meer complexe projecten. Jouw inbreng Je hebt een HBO-opleiding geodesie en ervaring met geografisch bestandsbeheer. Voor de afdeling Staf Advies zijn wij op zoek naar een: schaal 10, max. 3332,- (vac.nr. DSO 26) De functie Het is een zeer veelzijdige functie, waarin het contact met gemeentelijke en niet-geineentelijke relaties centraal staat. Je adviseert onze klanten over het gebruik van vastgoedinformatie en beschikt daarbij over het vermogen je in te leven in hun werkprocessen. In samenwerking met je drie collega-adviseurs en de productie-afdelingen zorg je ervoor dat onze dienst verlening op - onder meer - het gebied van topografie, maatvoering en kadaster steeds voldoet aan de hoge kwaliteitseisen die onze klanten daaraan stellen. Je signaleert mogelijkheden tot innovatie van onze dienstverlening en levert daarmee een bijdrage aan het marketingbeleid van de sector. Je kunt project matig werken. Je voelt je thuis in een gemeentelijke omgeving die een bedrijfsmatige aanpak voorstaat. Voorbeelden van projecten waar je als adviseur aan werkt zijn: het gebruik van kaartmateriaal op internet, één centraal gemeentelijk adressenbestand en de migratie naar een objectgericht topografisch bestand. Jouw inbreng Wij verwachten van jou een geodetische opleiding op HBO-niveau, analytisch denkvermogen, goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden, affiniteit met het toepassen van informatietechnologie (o.m. internet) in een werkproces en twee jaar relevante werkervaring. Interesse voor een van de functies? Bel voor meer informatie: Thom van Kessel, afdelingsmanager Staf Advies, telefoon 070 - 353 6266 Michiel von Königslöw, afdelingsmanager Maatvoering, telefoon 070 - 353 6270 Chris Kollen, afdelingsmanager Basisregistraties, telefoon 070 - 353 6269 Je sollicitatie kun je, o.v.v. het vacaturenummer, binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie richten aan: Dienst Stedelijke Ontwikkeling Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. Aagje Brummer Postbus 12 655 2500 DP Den Haag GEODESIA 2002-2

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 45