~#r mm v Het team GEO-informatie is een onderdeel van de afdeling Voorbereiding Beheer. Bij dit team is plaats voor een wat we van je verwachten het structureren en beheren van de basiskaart van de gemeente Gouda het muteren en beheren van diverse grootschalige kaarten, waaronder de WOZ-kaart het opstellen en leveren van cartografisch kaartmateriaal ten behoeve van vastgoed- en GEO-informatie het ontwikkelen, implemen teren en toepassen van systemen en applicaties met betrekking tot verwerking van geografische en administratieve gegevens het verstrekken van cartografische en kadastrale informatie, zowel in- als extern, je profiel functiegerichte opleiding op mbo/hbo-niveau bij voorkeur ken nis van Infocad, KADplus en GIS-toepassingen klantgericht, analytisch en affiniteit met auto matisering ervaring in kadastrale werkzaam heden is een pre. ons aanbod een plezierige, moderne en bedrijfsmatige werksfeer in een klein team binnen de afdeling Voorbereiding Beheer een hoge mate van eigen verantwoor delijkheid goede opleidings- en ontplooiings mogelijkheden een salaris tussen 1.822,00 X I j "T gemeente gouda en 2.997,00 bruto per maand een 36-urige werkweek goede secundaire arbeidsvoorwaar den (zoals bijvoorbeeld kinderopvang, PC-privé en fietsregeling). enthousiast? schrijf dan bin nen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief aan Ineke de Bone-Thorn, senior P en O-adviseur sector Stadswerken, postbus 1086, 2800 BB Gouda, onder vermelding van 'soll.nr. 01/02/SW' op de brief en de envelop of bel voor meer informatie naar Maarten Peters, landmeetkundige afdeling Voorbereiding Beheer, telefoon 0182-588310. De sector Stadswerken kenmerkt zich als een procesgerichte organisatie en is georgani seerd op basis van werkprocessen. In deze organisatiestructuur zijn naast een stafafde ling en sectorcontrol een drietal diensten onderscheiden, te weten: Ontwikkeling, Werken en Beheer. De dienst Beheer, met daarin de afdelingen Voorbereiding Beheer en Wijkbeheer, houdt zich bezig met de instandhouding van de leefomgeving van de stad door middel van het signaleren van wensen en evalueren van het gebruik gericht op de verbetering van die leefomgeving. De missie van de dienst Beheer is 'schoon, heel en veilig'door 'horen, zien en actie'. 7* wEi GEODESIA 2002-2

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 46