Wonneer u het exoct milt Uw doelgroep binnen handbereik! Werken bij Landmeterm/v Met Geodesia bereikt u een groot deel van uw doelgroep. Het actuele maandblad wordt gelezen door stafmedewerkers van overheids- en gemeentediensten, architecten-, ingenieurs-, kartografische en geodetische bureaus, bouwbedrijven en aanverwante branches. Een buitengewoon interessante lezerskring die u relatief goedkoop kunt bereiken. Met een advertentie in Geodesia! INFORMATIE: WESTERUM PUBLICITEIT BV tel. 0499 - 39 86 89 fax 0499 - 37 44 97 westbest@wxs.nl UW WERTERREIN IS ONS WERKTERREIN Vaak is meten alleen niet voldoende... HB Milieukundig en Cultuurtechnisch Adviesbureau B.V. in Schagen is een jong en dynamisch adviesbureau werkzaam in de randstad en de noordelijke provincies. Haar activiteiten laten zich samenvatten in drie onderdelen; milieukundig advies, civiel-/cultuurtechnisch advies en landmeten. Onze opdrachtgevers zijn de overheden, waterschappen, rijkswater staat, woningbouwverenigingen, architectenbureau'*, bouw en aannemingsbedrijven, projectontwikkelaars, de industrie en particulieren. Ter verdere professionalisering van onze afdeling landmeetkunde zijn wij op zoek naar een: De functie U verzorgt geheel zelfstandig landmeetkundige metingen en uitzetwerk voor een diversiteit aan (infrastructurele en bouwkundige) projecten en opdrachtgevers. Ook de voorbereiding en het verwerken van de meetgegevens behoort tot uw takenpakket. Het zwaartepunt van de werk zaamheden zal bij aanvang in de buitendienst liggen. Voor het verrichten van de werkzaamheden beschikt u uiteraard over de meest geavanceerde apparatuur waaronder CPS en Tachymeter met Remote Control. Uw profiel U heeft een mbo/hbo - opleiding geodesie of landmeetkunde met enige jaren ervaring in de buitendienst. Ervaring met GPS is een pré. U heeft een flexibele en servicegerichte instelling en communiceert makkelijk. In uw werk laat u zien goed zelfstandig en nauwkeurig te kunnen werken. Meer informatie kunt u vinden op onze website: www.hbadvies.nl of u neemt contact op met de heer ing. S.D. Terwee bereikbaar onder telefoonnummer 0224 - 21 23 65 of ('s avonds) 020 - 6 932 482. Wij bieden u een moderne en dynamische werkkring waar initiatief en persoonlijke ontwikkeling wordt gestimuleerd. U kunt uiteraard rekenen op een passende salariëring gekoppeld aan een goed secundair arbeidsvoorwaardenpakket met ruimte voor opleiding. Milieukundig en l' Cultuurtechnisch ii Als u zich in het profiel herkent en de functie voor u een nieuwe uitdaging betekent dan kunt u uw sollici tatie met curriculum vitae binnen 14 dagen na ver schijningsdatum sturen naar: I I HB Milieukundig en Cultuurtechnisch Adviesbureau B.V Postbus 390, 1740 Aj Schagen ...belangrijker is te weten, waar voor de meetresultaten gebruikt gaan worden. Daarom gaat Geo Meetdienst niet zo maar voor u aan de slag, maar bekijken wij vooraf wat u precies nodig heeft, zodat u meetresulta ten krijgt waar u wat aan heeft; exact en gedetailleerd. Geo Meetdienst, bureau voor land meetkunde, opereert al meer dan dertig jaar op de meest uiteenlo pende gebieden. Met een team van 70 gespeciali seerde medewerkers biedt Geo Meetdienst u de ruimtelijke gege vens waar u verder mee kunt. Celsiusweg 7, Bunschoten, Postbus 15 3750 GA Spakenburg Tel.: (033) 298 42 84, Fax: (033) 298 66 85 Internet: www.geomeetdienst.nl, E-mail: postbus@geomeetdienst.nl GEODESIA 2001-3

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 46