CYCLOMEDIA CycloMedia International N.V. is een snel groeiend bedrijf, dat gespecialiseerd is in ruimtelijke optische registraties en technologie. Centraal hierbij staan digitale panoramafoto's (cyclorama's), die systematisch door middel van speciale fisheye camera's vanaf auto's worden opgenomen. Hiermee is het mogelijk om (via de PC) op iedere opnamelocatie letterlijk 360° rond te kijken. Zo ontstaat een zeer realistisch beeld van een omgeving, zonder dat men daarvoor de deur uit moet. Recent is gestart met de realisatie van de Optische Basisregistratie Nederland. In deze fotografische database zal geheel Nederland vanaf de weg, binnen en buiten de bebouwde kom, worden vastgelegd met circa 4.000.000 cyclorama's die jaarlijks worden bijgehouden. Deze database is via (o.a. draadloos) Internet toegankelijk en wordt commercieel geëxploiteerd op basis van abonnementen. Ook in buitenland worden regelmatig projecten uitgevoerd. Optische registraties zijn een belangrijke bron van informatie voor veel doelgroepen en bij diverse toepassingen. Hiertoe behoren woningcorporaties, makelaars, verzekeraars, gemeentebelastingen, bouw- en woningtoezicht, welstand, riooi-, groen- en wegbeheer, stedenbouw, energiebedrijven, politie en brandweer, toerisme en recreatie. Om op de snelle groei van ons klantenbestand in te kunnen spelen zoeken wij een Consultant Professional Services Functieomschrijving U geeft ondersteuning aan klanten en partners bij levering, gebruik en onderhoud van software en data. U inventariseert toepassingsmogelijkheden bij klanten en partners, adviseert deze bij implementaties en instrueert bij het gebruik van producten. U geeft ondersteuning en adviseert bij (in)directe commerciële activiteiten zoals pilots, demonstraties, benchmarks en beurzen. U geeft ondersteuning bij activiteiten zoals het maken van handleidingen, demo's, testen, koppelingen, conversies, rapportage en oplossen van problemen, beantwoorden van vragen. U voert zelfstandig of in teamverband projecten uit of coördineert bij implementaties en pilots. Wat wij vragen U heeft een praktische kennis van software zoals Windows, databases, programmeertalen, GIS, CAD, Multimedia, Internet e.d. U bent oplossings- en servicegericht en beschikt over goede contactuele eigenschap pen. U heeft het vermogen om analytisch, systema tisch, snel en nauwgezet te werken. U heeft een opleiding op MBO- of HBO-niveau, liefst aangevuld met ICT-cursussen. Ervaring op het gebied van geografische of vastgoedautomatisering strekt tot aanbeveling. Wat wij bieden Een prettige werkomgeving in een team van gedreven collega's. Een grote uitdaging met een zeer sprekend, innovatief product met vele toepassingen. Uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Heeft u interesse? Stuur ons dan snel uw motivatie, voorzien van een kort en bondig CV. Voor nadere informatie en sollicitatie kunt u zich wenden tot: CycloMedia International N. V. T.a.v. ir. E. Bruel Postbus 68, 4180 BB Waardenburg Telefoon: 0418 65 39 72 Fax: 0418 65 33 14 E-mail: ebruel@cyclomedia.nl Internet: www.cyclomedia.nl GEODESIA 2001-3

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 49