"Een aantrekkelijk werkterrein, ruimte voor innovatie en een brede scope." Projectleider NAP v/m Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onderhoud van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veran derd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Tegenwoordig moeten de gekozen oplossingen breed worden gedragen in de samenleving. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overs tromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruikbare watersystemen, en het bevorderen van de verkeers veiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momenteel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achter gronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheidsgevoel en respect voor de mening van anderen. Bij het zoeken naar oplossingen staan maatschappelijke belangen centraal. Dat deze oplossingen daardoor soms niet uit de boekjes komen, is een van de aspecten die het werken bij Rijkswaterstaat aantrekkelijk maken. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secun daire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling, niet alleen voor opleidingen op uw vakgebied, maar ook op aanverwante terreinen. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoor waarden op maat. U kunt bij ons op twee manieren solliciteren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veer tien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 2102, 2002 CC Haarlem, graag onder vermelding van het betreffende vacatu renummer op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: werving@rijkswaterstaat.nl Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HBO'er Afdeling Normaal Amsterdams Peil, Delft Het betreft een boeiende functie bij de Meetkundige Dienst, verantwoordelijk voor het verkeer en vervoer, de kwantiteit en kwaliteit van het water, en bestuurlijke zaken in de provincie. U gaat werken bij de afdeling Normaal Amsterdams Peil van de hoofdafdeling Geo-Advisering (GAN). Deze afdeling is belast met de instandhouding en historische vastlegging van het Normaal Amsterdams Peil (NAP) en het up-to-date houden en beschikbaar stellen van deze hoogtegegevens. Daarnaast wordt zwaarte kracht- en geoïde-informatie geleverd m.b.t. bodembewegingen en verticale deformaties in het algemeen en wordt een geodetische (rekentechnische) bijdrage geleverd aan processen m.b.t. specifieke hoogte-informatie. U wordt in eerste instantie aangesteld voor de duur van twee jaar. Wat u gaat doen: U initieert, begeleidt en coördineert projecten op het gebied van hoogte- en zwaartekrachtmetingen. Tevens geeft u leiding of werkt u mee aan afdelingsbrede productont- wikkelings- en procesverbeteringsprojecten, waarbij introductie van GPS en zwaartekracht de komende jaren een hot-item is binnen de afdeling. U onderhoudt klantcontacten en treedt op als deskundig opdrachtgever bij uitbesteding. Verder draagt u bij aan het beleid en de planning van de afdeling en verleent u ondersteuning bij afdelingsgerichte bedrijfsvoering. Wat u hebt gedaan: U hebt minimaal een HBO-werk- en-denk niveau, met bij voorkeur een afgeronde opleiding Geodesie. U hebt kennis van en ervaring met systemen en processen voor de inwinning, verwerking, presentatie en (kwaliteits)analyse van geo-informatie. U bent in staat in- en externe netwerken op te bouwen en te onderhouden. Aantoonbare ervaring met project matig werken, uitstekende communicatieve vaardigheden en een GEODESIA 2001-3

(NGT) Geodesia | 2002 | | pagina 50